Parklupdė lygos favoritus

Po ilgos tris mėnesius trukusios pertraukos Širvintų futbolininkai pagaliau Vilniaus apskrities futbolo federacijos (VAFF) pirmenybių B lygos varžybose pasiekė pergalę. Pirmadienį savo aikštėje „Širvinta“ rezultatu 2:0 įveikė vieną iš lygos favoritų – „Lentvario“ komandą.

Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 0:0, tačiau antrajame po įvartį pelnė Eimantas Ščerbakovas ir Tomas Bilotas. Tiesos dėlei, reikėtų pridurti, kad antrajame kėlinyje aikštėje bėgiojo tik dešimt svečių futbolininkų (vienas lentvariškis gavo traumą, tačiau nebuvo kuo jį pakeisti), jie buvo sukūrę progų, tik jų neišnaudojo.

Tai buvo jau antrosios rungtynės, kurias „Širvinta“ žaidė rugsėjį. Prieš tai, rugsėjo 4-ąją, mūsiškiai Vilniuje rezultatu 3:6 pralaimėjo „Fakyrams“.

Sunku pasakyti, kokia dabar yra tikroji padėtis VAFF pirmenybių B lygos varžybose. Aišku tik tai, kad prieš susitikimą su „Lentvariu“ situacija turnyrinėje lentelėje buvo tokia (komanda, žaista rungtynių, įvarčių skirtumas, taškai):

1. „Fortūna“ 14 39:17 30

2. „Lentvaris“ 14 34:14 28

3. „Granitas“ 13 32:18 28

4. „Fakyrai“ 12 27:18 22

5. TEC 12 9:24 9

6. „Širvinta“ 15 23:50 9

7. TFK 13 8:26 6

8. „Rotalis“ 3 1:6 3

Širvintiškiai turėjo galimybių savo pergalių skaičių padidinti ketvirtadienį. Širvintose jų laukė rungtynės su Trakų FK komanda. Pagal tvarkaraštį pirmadienį, rugsėjo 15-ąją, „Širvinta“ turėtų vykti į Grigiškes ir rungtyniauti su Vilniaus TEC vienuolike, tačiau šių rungtynių, kaip galima suprasti iš VAFF pranešimo, nereikės. Atrodo, TEC pasitraukė iš B lygos varžybų. „Kadangi TEC ekipa yra sužaidusi 50 proc. čempionato rungtynių, ji turnyrinėje lentelėje liks su iškovotais taškais. Atkėlusiems rungtynes su šia komanda, bus įskaityta pergalė techniniu rezultatu 3:0“, – B lygos komandos vadovus informuoja pirmenybių organizatoriai.

Gintaras Bielskis

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Parklupdė lygos favoritus"

  1. Alan parašė:

    I’ve enjoyed readnig your blog for ages, but I just had to comment on this post to ask a question: how’d you get set up house-sitting for Anne and Mike? Are you part of a website where you can find opportunities like this?My partner and I are currently RVing around the U.S., but this summer we’re thinking about heading to Europe for a bit. I don’t know if we’ll get an RV again, so I’d loooove to explore other options!Congrats on The Cartographer, btw it looks rad. 🙂

Comments are closed.

scroll to top
+