Parems ir sportuojančius Širvintų vaikus

Širvintose bus įgyvendinamas Sporto rėmimo fondo finansuojamas nacionalinis fizinio aktyvumo projektas!

Šiemet iš gautų 180 paraiškų Sporto rėmimo fondo lėšomis bus finansuojama 21 organizacija. Tarp jų – ir Širvintų sporto centras su partneriais iš Jonavos, Marijampolės, Kėdainių ir Kauno sporto centrų, su kuriais buvo pateiktas projektas „Vaikų fizinio aktyvumo užsiėmimų skatinimas savivaldybių darželiuose, mokyklose ir sportininkų rengimo centruose“. Projekto vertė – beveik 130 tūkst. eurų.

Sporto rėmimo fondas projekto įgyvendinimui skirs 90 proc. sumos – 118,78 tūkst. eurų. Sporto rėmimo fondo finansavimą laimėjęs projektas prasidės šių metų rudenį ir truks iki kitų metų vasaros. Projekto veiklose bus kviečiamos dalyvauti visų projekto partnerių savivaldybių švietimo įstaigos – darželiai bei mokyklos, – kuriose ugdomi vaikai nuo 5 iki 9 metų. Projekto metu bus gerinamas vaikų fizinis pasirengimas, motoriniai įgūdžiai, koordinacija, skatinamas sveikas augimas, širdies darbas, laikysena.

Pasibaigus projektui, sporto centrai bei švietimo įstaigų bendruomenės ir toliau gebės tęsti veiklas savo savivaldybėse, siekiant gerinti vis didesnio skaičiaus vaikų koordinaciją ir fizinį pasirengimą.

Širvintų SC inf.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top