Pakilę į trečią vietą dar kartą buvo treti

Vilniaus miesto futbolo pirmenybių III lygos penktajame ture „Širvintos-VGTU-Vilkai“ komanda savo stadione rezultatu 2:1 nugalėjo turnyrinės lentelės kaimynę Vilniaus „Vovą“ ir iki šio savaitgalio rungtynių pakilo į trečią vietą. III lygoje rungtyniauja 16 komandų.

Rungtynėse su „Vova“ įvarčio teko laukti daugiau kaip 50 minučių, o jis antrame kėlinyje krito į širvintiškių vartus.

Tačiau po 23 minučių Benas Lučiūnas nuo 11 m žymos baudos smūgiu rezultatą išlygino, o likus žaisti mažiau kaip 5 minutes Ernestas Bilotas taikliu smūgiu išplėšė pergalę.

Po šio turo komanda, kaip informuojama jos „Facebook’o“ paskyroje, dalyvavo Palangoje surengtose „Žalgirio“ draugijos vasaros žaidynėse ir iškovojo 7X7 futbolo bronzos medalius. Žinutė pagražinta nuotrauka, padaryta po apdovanojimų ceremonijos.

Šį sekmadienį širvintiškiai Trakuose III lygos rungtynes žais su vietos VJFK komanda. Trakiškiai kol kas devinti.