Nauji metai, naujos pergalės!

Puikiai prasidėjo naujieji 2023 metai stalo tenisininkėms. Sekmadienį, sausio 15 d. Telšiuose vyko Lietuvos rajonų bei Alytaus ir Klaipėdos miestų vaikų (gim. 2011 m. ir jaunesnių) stalo teniso komandinis čempionatas.

Į varžybas vyko ir Širvintų sporto centro mergaičių komanda: Urtė Lisauskaitė, Saulė Sakalauskaitė, Gabrielė Ošenytė bei jų mokytoja metodininkė Virginija Lisevičienė.

Komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Širvintiškės pogrupyje rezultatais 3:0 nugalėjo Akmenės ir Jonavos komandas, 3:1 – Alytaus komandą, bet įtemtoje kovoje 1:3 pralaimėjo Šalčininkų komandai. Patekusios į finalinį ketvertuką, mergaitės rezultatais 3:0 nugalėjo Lazdijų ir Vilniaus rajono komandas.

Širvintiškės čempionate užėmė antrąją vietą, buvo apdovanotos taure, medaliais, pagyrimo raštais ir kelialapiu į gegužės 6-7 dienomis vyksiantį superfinalą.