Liks dugne

Sausio 29 dieną „Širvintos-VGTU vilkai“ komanda išvykoje žaidė futsal A lygos priešpaskutinio turo rungtynes. Vilkaviškio sporto ir pramogų centro salėje rezultatu 0:5 pralaimėta FK „Bruklinas“ salės futbolo komandai.

Po šios nesėkmės tapo aišku, kad mūsų rajono komanda pakilti iš paskutinės turnyrinės lentelės vietos nebeturi net teorinių šansų, o juos galutinai nubraukė dar ir Vilniaus FC „Turbotransfers“ pergalė išvykoje 8:5 prieš antrą vietą reguliariajame sezone ir taip užsitikrinusius Jonavos „Vikingus“. Tad rytdienos rungtynės namuose bus tik formalumas.

Šiandien, vasario 4 dieną 15 val. Širvintų sporto centro arenoje prasidės rungtynės su Mažeikių FK VIP komanda. Pergalė svečiams leistų reguliarųjį sezoną baigti ant trečiojo laiptelio, širvintiškiams – atsisveikinant su A lyga trinktelti durimis. Pagal šių pirmenybių nuostatus paskutinę vietą užėmusi komanda, o ja bet kuriuo atveju taps „Širvintos-VGTU-Vilkai“, netenka teisės kitame čempionate žaisti A lygoje.

Tiesa, miglota galimybė sugrįžti dar yra, jei iškovota teise nepasinaudotų kuri I lygos komanda, jei iš varžybų pasitrauktų kuri nors A lygos komanda, o užimti jos vietą nebūtų kam. Bet tai jau rudens perspektyva.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top