Laimėjo aukso medalius

Širvintų SC komanda (Alfredo Pliadžio nuotr.).

Vilniuje finišavo 2018-2019 metų Lietuvos žolės riedulio vyrų čempionato „B“ diviziono varžybos.

Mokytojo Romualdo Chmeliausko vadovaujami Širvintų Sporto centro komandos žaidėjai rezultatu 9:1 nugalėjo Vilniaus SM „Taurą-Pietų meteorą“. Ernestas Lavrinovič pelnė – 3, Tomas Mikuckis – 2, Danielis Kojis, Nojus Stakauskas, Arminas Stanišauskas ir Aidas Jasinevičius po 1 įvartį.

Lemiamoje kovoje dėl čempionų titulo rezultatu 5:3 nugalėjo Vilniaus SŽK „Žuvėdrą-Taurą-Plaunu pats“ ir užėmė pirmąją vietą. Ernestas Lavrinovič, Nojus Stakauskas, Ernestas Kašėta, Tomas Mikuckis ir Justinas Blažys pelnė po – 1 įvartį.

Dar komandoje žaidė Domantas Mikšta, Alius Moravskis, Laurynas Borovskis, Lukas Bilotas, Ignas Kanapeckas, Dovydas Raupelis, Martynas Jonas Buzys, Deivydas Gudanas, Tautvydas Kuznecovas, Mantas Vaitkūnas, Lukas Kavaliauskas, Stasys Bilotas ir Kristis Ikanevičius.

Trečiąją vietą užėmė Vilniaus r. „SM-Ardas“, rezultatu 4:1 nugalėjęs Vilniaus SM „Taurą-Pietų meteorą“.

Varžybų uždarymo metu nugalėtojus ir prizininkus sveikino ir apdovanojimus teikė Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas. Širvintų SC komandai buvo įteikta taurė, žaidėjai buvo apdovanoti aukso medaliais.
Tai pat geriausiojo čempionato žaidėjo prizu buvo apdovanotas Ernestas Kašėta. Ernestas Lavrinovič pelnė 17 įvarčių ir buvo apdovanotas rezultatyviausiojo žaidėjo prizu.