Keli įspūdingi atskirų žaidėjų pasiekimai

Sužaistos pirmos trejos Širvintų rajono mėgėjų krepšinio lygos II rato rungtynės. Nė vieneriose jų intriga nekvepėjo – nugalėtojams nereikėjo išlieti daug prakaito dėl pergalės.

„Promasta“ rezultatu 77:61 nugalėjo „Extrą“, „Musninkai“ rezultatu 96:42 sutrypė „Džinglus“, o „Šembreikeriai“ taip pat įspūdingai rezultatu 90:38 sutaršė „Ąžuolus“.

Visą statistika, rungtynių aprašymus galima rasti lygos interneto svetainėje sirvintukrepsinis.lt, o mažiau besidomintiems ar neturintiems galimybių sekti šių žinių paminėsime kai kuriuos svarbesnius akcentus.

Beveik pusę taškų (29 iš 61) „Extra“ komandai pelnė Džiugas Janovskis, žaidęs beveik visas rungtynes be poilsio ir pačioje jų pabaigoje palikęs aikštelę dėl 5 pražangų. Džiugas pataikė 5 iš 10 mestų tritaškių metimų ir surinko 21 efektyvumo balą – du trečdalius to, ką sukaupė visa jo komanda.

„Promastos“ komandoje Paulius Čiūta sugriebė net 17 atšokusių kamuolių. Jo sąskaitoje – 34 efektyvumo balai, o tai vos vienu mažiau, nei surinko visa „Extra“ kartu su Džiugo Janovskio indėliu.

„Musninkų“ ir „Džinglų“ rungtynės labiau priminė katės ir pelės žaidimą. Vos penkiese ir be jokio poilsio žaidę, pražangų faktiškai vengę „džinglai“ tiesiog nepajėgė rimčiau pasipriešinti varžovams. Per visas rungtynes „džinglai“ prasižengė tik 6 kartus, bet ir patys nekėlė jokių rūpesčių musninkiečiams, nes jų komanda per rungtynes taisykles pažeidė tik 4 kartus.

Skirtingai nei likimo broliai „džinglai“, „ąžuolai“ žaidė aštuoniese, bet sumetė dar mažiau taškų. Jų pataikymas tiesiog buvo tragiškas: į krepšį įkrito tik 7 iš 42 dvitaškių ir vos 6 iš 34 tritaškių metimų. Kiek geriau sekėsi prie baudos metimų linijos, bet ir tai pataikymas siekė mažiau kaip pusę – įkrito 6 iš 14 metimų. Po tokio savo žaidėjų pasirodymo “Žalgiris“ trenerį Kazį Maskvytį būtų atleidęs dar iki finalinio švilpuko.

„Šembreikerių“ komandoje pasižymėjo visi 11 žaidėjų, o komanda po abiem krepšiais sugriebė net 69 atšokusius kamuolius. Tai naujas komandos per rungtynes atkovotų kamuolių lygos rekordas.

Užpraėjusį savaitgalį buvo pagerinti dar keli rekordai: „Promastos“ žaidėjas Darius Čiūta per rungtynes atliko 15 rezultatyvių perdavimų, o „Šembreikeriai“ parodė geriausią dvitaškių metimų pataikymą (60,4 proc., 29/48).

Rytoj komandos sužais ketverias rungtynes.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top