Jaunuosius Širvintų krepšininkus džiugiai nustebino Savivaldybės merės dovana

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė simboliškai pasveikino jaunuosius Širvintų krepšininkus ir jų jauną, veržlų trenerį Martyną Kriaučiūną – visą komandą, pasiekusią pirmą jiems tikrai svarbią pergalę – iškovojus I vietą Vilniaus regiono „Vitiron KIDS“ U16 čempionate.

„Puikiai suprantu, kad pradėjus praktiškai nuo 0 su paaugliais darbas yra be galo sudėtingas. Todėl mano nuoširdžiausia padėka ir didžiausios sėkmės, tvirčiausios kantrybės linkėjimai treneriui Martynui, o visai komandai – simbolinė dovana – bilietai į tikrą krepšinio šou „Broliai. Karjeros finalas“ Vilniuje „Avia solutions group“ arenoje birželio 18 d.“, – kalbėjo Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė.

Šioje Lietuvos krepšinio aistruolių šventėje jaunuoliai turėjo galimybę išvysti visą būrį didžiausių Lietuvos krepšinio žvaigždžių: Darjušą ir Kšištofą Lavrinovičius, Joną Valančiūną, Paulių Jankūną, Arvydą Macijauską, Robertą Javtoką, Simą Jasaitį, Liną Kleizą, Ramūną Šiškauską, Mindaugą Lukauskį, Rimantą Kaukėną ir daugybę kitų krepšininkų profesionalų! Renginio metu komandas į pergalę vedė tituluočiausi Lietuvos treneriai – Antanas Sireika ir Jonas Kazlauskas. Šioje šventėje netrūko nei taiklių metimų, nei dainų, nei šokių – renginio dalyviai turėjo galimybę smagiai praleisti laiką su krepšinio komentatoriumi Karoliu Tiškevičiumi ir atlikėju Vidu Bareikiu.

Merė tikėjosi, kad didžiosios Lietuvos krepšinio žvaigždės dar labiau įkvėps visus nepaleisti kamuolio iš rankų ir stiprinti savo įgūdžius.

Susitikimas su Širvintų krepšininkais buvo ne tik šventinis, bet ir dalykinis. Tam, kad vaikinai savo tikslų siektų ir galėtų toliau tobulėti, Savivaldybės merė ir komanda sutarė, jog vasarą, kai treneris atostogaus, vaikinai galės treniruotis savarankiškai – salėje ar lauko aikštyne, priklausomai nuo oro sąlygų – durys jiems atviros kaip ir pasitikėjimo klausimas. Tad beliko patiems susitarti dėl atsakingojo už tvarką ir gauti nurodymus iš trenerio.

„Gerų įspūdžių, stiprios motyvacijos treniruotis, tobulėti ir siekti kuo aukštesnių tikslų!, – komandai linkėjo merė Ž. Pinskuvienė.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top