Finišuoja kol kas garbingai

Nors ir likdama paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje, futsal A lygos pirmenybėse pirmą sezoną žaidžianti „Širvintos-VGTU-Vilkai“ komanda garbingai priešinasi didesnę patirtį ir geresnius rezultatus pasiekusioms salės futbolo komandoms. Praėjusį savaitgalį žaidę namuose, „vilkai“ rezultatu 2:4 nusileido Naujosios Akmenės FK „Saulės kraštas“.

Po taiklaus Žydrūno Germano smūgio „vilkai“ pirmojo kėlinio viduryje buvo išlyginę rezultatą (1:1), bet kėlinio pabaigoje šiauliečiai per minutę pelnė du įvarčius ir pertrauką pasitiko pirmaudami (3:1). Antrajame kėlinyje prie jau turėtos geltonos kortelės „vilkai“ pridėjo dar keturias, o tų grubių pražangų kaina – dar vienas Žydrūno įvartis (2:3).

Pasinaudodami tuo, kad „vilkai“ dėjo visas pastangas rezultatą išlyginti, svečiai paskutinė minutę pelnė įvartį (4:2), kuris jiems atnešė pergalę ir išsaugojo turėtą 7 vietą.

Debiutantams garbingu rezultatu 2:4 „vilkai“ pralaimėjo ir prieš tai buvusią dvikovą išvykoje „Radviliškiui“.

Per 11 žaistų rungtynių Žydrūnas Germanas pelnė jau 9 įvarčius.

Šiandien, sekmadienį Vilkaviškyje „vilkai“ rungtyniaus su ketvirtą vietą A lygos varžybose užimančiu Marijampolės FK „Bruklinu“. Tai bus A lygos priešpaskutinio turo rungtynės. Pirmenybes „vilkai“ baigs vasario 4 dieną rungtynėmis namuose su Mažeikių VIP.

„Vilkai“ dar turi teorinę galimybę pakilti iš paskutinės vietos, bet jiems būtina nugalėti abu varžovus, o turnyrinėje lentelėje aukščiau stovinti Vilniaus „Turbotransfers“ komanda turi namuose pralaimėti antrą vietą užimantiems Jonavos „Vikingams“ ir išvykoje nusileisti laipteliu aukščiau už ją stovinčiai SFK „Panevėžys“ komandai. Pastarieji variantai tikėtini, tik štai širvintiškių šansai pelnyti 6 taškus sunkiai įgyvendinami, juo labiau prieš 3-4 vietas užimančias komandas.

Tai publikacijos anonsas. Visą straipsnį skaitykite sausio 27 d. laikraščio numeryje.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top