Žygis po Metelių regioninį parką

Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro darbuotojai, priklausantys Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos (LSDA) Vilniaus skyriui, gegužės 18 dieną dalyvavo žygyje po Metelių regioninį parką, kurį organizavo LSDA Lazdijų grupė.

Puikus oras, įdomi programa, kurios metu kiekvienas žygeivis turėjo galimybę pajusti žemės kvapą, įveikti kliūtis užsimerkus, pasitelkiant šalia esančio draugo pagalbą, pereinant judančiu rąstu, šokinėjant ant kelmų, klausytis miško medžių ošimo, paukščių čiulbėjimo, vaikščioti basomis kojomis per pelkę ir kt. Žygyje dalyvavę svečiai ne tik dalyvavo žygyje, bet ir turėjo galimybę pasigaminti sau patinkančio kvapo kvepalus.

Lazdijų krašto žmonės labai svetingi, visus žygeivius vaišino skaniu troškiniu, rūgštynių sriuba, kibinais, kitais mėsos patiekalais bei saldžiaisiais skanumynais. Susirinkusius, o jų buvo per 120, lydėjo puiki nuotaika. Tam įtakos turėjo ne tik pasakiškas Dusios ežeras, jį supanti gamta, bet ir bendravimas su kolegomis.

LSDA Vilniaus skyriaus Širvintų grupės nariai pakeliui į namus aplankė Metelių apžvalgos bokštą, kurio aukštis siekia 15 metrų, o užlipus galima pamatyti Metelio ir Dusios ežerus, Metelių Kristaus Atsimainymo bažnyčią, pastatytą 1822 metais, Lazdijų miestą, kuriam gegužės 17 d. sukako 427 metai…

Svarbu paminėti, kad Lietuvos socialinių darbuotojų asociacijos nariai kasmet renkasi į žygį vis naujoje vietoje. Žygių organizavimo iniciatoriai yra Širvintų grupė, kuri šiuo metu vienija 45 narius. Mūsiškiai 2022 metais surengė pirmąjį žygį po Širvintų rajoną.

Žygeivių inf.

Užs. Nr. 85.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top