Živilė Pinskuvienė pasveikino kultūros darbuotojus

pasveikino_kulturos_darbuotojusŠiandien, balandžio 15-oji – Pasaulio kultūros diena. Tą dieną 1935 metais Vašingtone JAV prezidento Ruzvelto kabinete dvidešimt viena Amerikos žemyno šalis ratifikavo Rericho paktą – sutartį dėl meno, mokslo įstaigų ir istorinių paminklų apsaugos karo ir taikos metu naudojant Taikos vėliavą. Jos simboliu pasirinktas raudonas žiedas, juosiantis tris raudonus skritulius baltame fone.

Šiandien Taikos vėliava iškelta ir Širvintų mūsų miesto aikštėje. Laikinai einanti mero pareigas Živilė Pinskuvienė pasveikino Kultūros centro ir filialų darbuotojus, šia proga išsiruošusius į pažintinę kelionę į Užutrakio dvarą. Linkėdama puikios kelionės, gražios šventės ir atsipalaidavimo, Ž. Pinskuvienė sakė, kad yra įsitikinusi, jog kitąmet šią dieną kultūros darbuotojai sutiks gražesnėje aplinkoje – kad pagaliau bus renovuotos Kultūros centro ir Viešosios bibliotekos patalpos.

Laikinai einanti mero pareigas Živilė Pinskuvienė po pietų lankysis Viešojoje bibliotekoje, kur 16 val. vyks poeto Jono Endrijaičio knygų „Vėpūtinis prie obels“ ir „Vėpūtinukai“ sutiktuvės, skirta Kultūros dienos minėjimo šventei.

Zivile Pinskuviene pasveikino kulturos darbuotojus Zivile Pinskuviene pasveikino kulturos darbuotojus Zivile Pinskuviene pasveikino kulturos darbuotojus 3

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+