Žinia, svarbi Širvintų moterims!

Širvintų poliklinikos Moterų konsultacijos specialistės (iš kairės) gydytojos Natalia Kulikauskė, Danutė Mikaliūnienė, slaugytoja Zita Krupelienė džiaugiasi modernia įranga.

Investicijos į modernią įrangą – Širvintų rajono moterų sveikatai! Gera ir nekasdienė žinia! Širvintų r. pirminės sveikatos priežiūros centras iš investicinių lėšų, skirtų įstaigos pacientėms, įsigijo modernų, inovatyviausios ultragarso sistemos echoskopą, kuris sukurtas specialiai akušerijos ir ginekologijos profesionalams.

Pasak įstaigos vadovės, tokiais aparatais, kainuojančiais per 52 tūkst. Eur, visoje Vilniaus apskrityje turi galimybę dirbti vos kelios didžiosios įstaigos.

Naujasis aparatas stipriai palengvins darbą gydytojoms ginekologėms ne tik prižiūrint nėščiąsias, tiriant pacientes profilaktiškai, bet ir nustatant ligų diagnozes.

Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė džiaugėsi, kad mūsų poliklinikos kolektyvą papildė didelio pacienčių pasitikėjimo ir Vilniuje sulaukusi puiki gydytoja Natalia Kulikauskė, Širvintose dirbanti net 3 dienas per savaitę. Kartu su širvintiškėms gerai pažįstama ginekologe Danute Mikaliūniene ir slaugytoja Zita Krupeliene poliklinikos Moterų konsultacijoje gydytojos laukia visų moterų.

„Mielos moterys, šis pranešimas skirtas jums! Pati būdama moteris, puikiai žinau ir suprantu, kad rūpindamosi artimaisiais, vaikais, užsisukusios kasdienybės bėgime, labai dažnai apie save tiesiog pamirštame… Tačiau tik rūpindamosi savimi, savo sveikata, jausitės ramiai ir pačios, ir jūsų brangūs žmonės“, – sako Širvintų rajono savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė.

Investicijos į sveikatą – pačios prasmingiausios: merė Živilė Pisnkuvienė, vicemerė Janina Pažusienė ir poliklinikos vadovė Elona Pečiukaitienė apžiūri nupirktą įrangą.

Merė kviečia moteris naudotis sudaromomis galimybėmis, profilaktiškai tikrintis sveikatą, nepamiršti apie prevencines programas!

Merė neabejoja, kad prie Širvintų r. pirminės sveikatos priežiūros centro prisirašiusios moterys gaus tikrai kokybišką paslaugą čia pat, vietoje!

Pakvietusi naudotis sudaromomis galimybėmis, Živilė Pinskuvienė pakvietė dar neprisirašiusias prie mūsų Širvintų r. pirminės sveikatos priežiūros centro moteris užsiregistruoti.

Širvintų r. PSPC Moterų konsultacija, 2 a. 225 ir 227 kab. Registracija tel. 8 382 30230 ir 8 382 30257.

Užs. Nr. 100.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top