Trys geros naujienos!

Sausio 13 dieną Širvintų rajono savivaldybėje vyko dalykinis susitikimas dėl Širvintų meno mokyklos veiklos, plėtros ir, svarbiausia – galimybių mūsų krašto vaikams.

Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė su Meno mokyklos direktore Daiva Vinciūniene peržvelgusios pastarųjų metų duomenis pasidžiaugė, kad vis daugiau Širvintų krašto vaikų nori ir gali lankyti muzikos ir dailės užsiėmimus, kad jiems užtikrinamas kokybiškas laisvalaikis, o specialybių pasirinkimas kasmet auga.

Suprantama, kad didesnis poreikis lemia ir tai, jog Meno mokyklos pastate ima darytis ankšta, ypač muzikos skyriaus klasių mokiniams bei mokytojams, dažnai dirbantiems garsų sumaištyje.

Sprendimas yra ir jis bus įgyvendintas artimiausiu metu. Visai šalia, buvusiose kino teatro patalpose, kuriose veikia Atviroji jaunimo erdvė, sporto klubas, yra tvarkingų, suremontuotų patalpų, anksčiau priklausiusių Pedagoginei psichologinei tarnybai, į kurias galima perkelti dalį muzikos skyriaus specialybių.

Sprendimas patogus, nes patalpos visai šalia, tiesiai priešais Meno mokyklą. Todėl mokiniams, kuriems tą pačią dieną vyks ne tik specialybės, bet ir kitos pamokos, nereikės toli eiti, netgi gatvės kirsti. Žinoma, išsamią informaciją tėvams ir vaikams nedelsiant pateiks Meno mokykla.

Poreikis mokytis muzikos didėja ir kaimiškose vietovėse. Prieš dvejus metus priėmus sprendimą Meno mokyklos užsiėmimus organizuoti jaukioje, tvarkingoje ir gausioje mokinių Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijoje, matoma, kad jis pasiteisino.

Galimybėmis džiaugiasi ir mokiniai, ir jų tėvai, kuriems atkrinta rūpestis dėl vaikų saugaus nuvažiavimo, grįžimo po užsiėmimų, nes pirmyn atgal susidaro keliasdešimt kilometrų. Todėl jau nuo naujų mokslo metų Musninkuose bus renkama nauja grupė mokinių, norinčių muzikuoti.

Smagu pasidalinti dar viena gera žinia, kad Meno mokyklą pasiekė naujas, kokybiškas instrumentas – pianinas, skirtas pamokoms ir pasiruošimui.

Užs. Nr. 6.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top