Tai, kas geriausia – yra Širvintose!

Nuoširdūs sveikinimai Širvintų rajono savivaldybės administracijos jaunimo reikalų koordinatorei Gintarei Lipskei, Jaunimo reikalų agentūros įvertinai kaip vienai iš geriausių šalyje jaunimo darbuotojų!

Jaunimo reikalų agentūra, atsižvelgdama į 2022 m. savivaldybėms rekomenduotų ir kitų veiklos sričių įgyvendinimą, planuotus ir pasiektus rezultatus, išskyrė savivaldybes ir jų jaunimo reikalų koordinatorius, kurių veiklą vertina kaip reikšmingai prisidėjusią kuriant teigiamą pokytį jaunimui ir jaunimo politikai Lietuvoje.

Jaunimo reikalų agentūros vardu sulaukta jos direktoriaus Jono Laniausko padėkos Širvintų rajono savivaldybės administracijai ir ypatingai – jaunimo reikalų koordinatorei Gintarei Lipskei už aktyvią ir nuoseklią veiklą, įdėtas pastangas ir pasiektus rezultatus įgyvendinant jaunimo politiką 2022 m., savo veikla prisidedant prie jaunimo savanoriškos veiklos plėtros Širvintų rajono savivaldybėje.

„O Širvintų jaunimas šį svarbų ir reikalingą darbą tikrai jaučia, nes tiek veiklų, tiek naujų galimybių, projektų, išvykų į užsienį kaip pastaraisiais metais – tikrai nebuvo. Sėkmės, Gintare, ir tave supančiai šauniai jaunimo darbuotojų komandai, padėka ir sveikinimai nuo visų Savivaldybės tarybos narių ir Administracijos!”, – džiaugiasi ir sveikina Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Užs. Nr. 22.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top