Sveikos gyvensenos skatinimo projektas

Šaltas ir niūrus lapkritis? O gali būti ir kitaip!

Po ilgų karantinų ir kitų apribojimų šį rudenį su nauja jėga grįžo mūsų savivaldybės jau kelerius metus vykdomas sveikos gyvensenos skatinimo projektas. Savaitėje beveik nėra dienų, kad kas nors nevyktų: sveikatą stiprinančios mankštos baseine, gerų emocijų dozė – šokių terapija, užsiėmimai treniruoklių salėje…

O jau šį mėnesį širvintiškius pakviesime į įdomias ir naudingas paskaitas, skirtas motyvacijai, pozityviam mąstymui, sveikai mitybai, psichikos sveikatai!

Jūsų lauks susitikimai su žvaigždėmis, įvairių sričių profesionalais: mados eksperte Marija Palaikyte, charizmatiškuoju virtuvės šefu Gian Luca Demarko, psichologe Jūratė Bortkevičienė, dietologe Vaida Kurpiene.

Širvintų sporto centro mažojoje salėje vyks jogos praktikos, kurias ves Milana Jašinskytė.

O vieną gruodžio sekmadienį Širvintų paplūdimys pavirs didžiuliu pirčių kompleksu. Gyventojai bus kviečiami išbandyti kelių rūšių pirtis, pasiklausyti pirtininkų patarimų.

Visos veiklos širvintiškiams NEMOKAMOS, tačiau registracija į jas būtina, todėl sekite naujienas ir sužinosite, kada kokie renginiai bus, registruokitės ir aktyviai dalyvaukite.

Užs. Nr. 137.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top