Sutarta, kad bendruomenei bus priskirta ir sporto salė

Medžiukai – vienas atokiausių nuo rajono centro nutolusių kaimų. Todėl labai svarbu ir džiugu, kad stipri ir aktyvi bendruomenė įtraukia gyventojus į veiklas, turi daugybę sumanymų ir ateičiai.

„Konstruktyvaus pokalbio su Medžiukų bendruomenės pirmininku Renatu Kasparu metu sudėjome ne vieną tašką ant i“, – džiaugiasi Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Nors lapkritį vykusio susitikimo su gyventojais metu ir buvo sutarta perleisti bendruomenės reikmėms renovuotas ir sunkiai Savivaldybės atkovotas patalpas, iki šiol nesulaukta prašymo. Galbūt užtruko svarstymai ir diskusijos.

Tačiau sutarta, kad sprendimas ruošiamas, o bendruomenė turės erdvias sutvarkytas patalpas ir renginiams, ir jaukiems mamų su mažyliais būreliams, ir kitoms veikloms. Taip pat sutarta, kad bendruomenei bus priskirta ir sporto salė.

Dar vienas aktualus visiems aplinkiniams gyventojams klausimas, kuris aptartas susitikimo metu – kad bendruomenė apsvarstytų galimybes ir tvarką, ištikus netekčiai, gyventojams skirti patalpą organizuoti šermenis, o esant džiugiai progai – nedidelę šventę ar renginį, kaip tai vyksta ir kituose Širvintų krašto bendruomenės namuose.

Užs. Nr. 6.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top