Su gražiu jubiliejumi pasveikinta Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos direktorė Jūratė Stankevičienė

„Jei sugebi matyti grožį, tai tik dėl to, kad turi grožio savo viduje. Nes pasaulis prilygsta veidrodžiui, kuriame kiekvienas regi savo atvaizdą.“ Paulo Coelho.

Balandžio 1 d. su gražiu 60-uoju jubiliejumi Savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė bei Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Rasa Kralikevičienė pasveikino „Atžalyno“ progimnazijos direktorę Jūratę Stankevičienę. Jos perdavė merės Živilės Pinskuvienės padėką už atsakomybę, nuoširdumą, kuriamą stiprią komandinę dvasią, naujų idėjų generavimą kuriant ir stiprinant Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos tradicijas, telkiant kūrybišką bendruomenę.

Kovo 31 dieną vykusio Savivaldybės tarybos posėdžio metu 2021 m. progimnazijos ataskaitą pristačiusią J. Stankevičienę merė visų Tarybos narių vardu pasveikino ir su tuo, kad gražią asmeninę sukaktį įprasmina ir karjeros posūkis: praeitą savaitę iki tol laikinai ėjusi direktorės pareigas ir laimėjusi konkursą, J. Stankevičienė paskirta progimnazijos direktore.

„Jūsų gyvenime verčiamas dar vienas puslapis, dar vienas etapas“, – džiaugdamasi, kad progimnazijos mokiniai, jų tėvai ir mokytojai jau puikiai pažįsta naująją vadovę, o ji – mokyklos bendruomenę, merė jubiliatei linkėjo sėkmės tiek karjeroje, tiek darbe, tiek, be abejo, asmeniniame gyvenime.

Užs. Nr. 41.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)
scroll to top