Sprendžiama vietų trūkumo miesto darželiuose problema

Kaip skęstantysis griebiasi šiaudo. Vietų trūkumas miesto darželiuose – didelė problema. Problema, kurią sprendžiame visomis išgalėmis, bet kol kas visos galimybės išnaudotos, plėstis nėra kur. O eilėje liko 67 vaikučiai.

Suprantama, kad tėvų – norinčių ir galinčių dirbti – padėtis nepavydėtina.

Todėl turime pasiūlymą, kuris, ko gero, labiausiai orientuotas į tėvus, vykstančius dirbti į sostinę ar aplinkines vietoves.

Bartkuškio darželyje yra galimybė įrengti papildomą grupę, pritaikius vaikučių ugdymui ir priežiūrai tame pačiame pastate veikiančios bibliotekos patalpas.

Ar tokia galimybė sudomins tėvus? Atsakyti gali tik jie patys.

Todėl labai prašome ir kviečiame dalintis šiuo pranešimu.

O susidomėjusius tėvelius – iki birželio 10 d. skambinti į Musninkų Alfonso Petrulio gimnaziją (Bartkuškio darželis yra jos padalinys) tel. 8 382 45 228.

Sąlygos Bartkuškio grupėse yra tinkamos, patalpos naujai suremontuotos, pastatas renovuotas. Šalia – vaikų žaidimų aikštelė, sporto salė.

Puikus, kompetentingas auklėtojų ir jų padėjėjų kolektyvas.

Bartkuškis – vos 1 km nuo autostrados. Darželio grupės darbo trukmė – 10,5 val. Vaikučių amžius – nuo 3 m.

Svarbu tai, kad vaikai, pradėję lankyti darželio grupę Bartkuškyje, nebūtų išbraukiami iš eilės į miesto darželį, o atsilaisvinus vietai Širvintose, vaiką iš karto būtų galima perkelti.

Užs. Nr. 61.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Sprendžiama vietų trūkumo miesto darželiuose problema"

  1. birute parašė:

    Šitą problemą turėtų isspresti opozicija, kuri labai nenorėjo refomos ir visaip trukde. Tegul darba rupinasi vietomis darzelyje, bet tyli net savo tribunoje, nei kvarkt. Mato, kad negerai padare, bet tyli.

Comments are closed.

scroll to top