Smagi Širvintų trečiojo amžiaus universiteto 10-ojo jubiliejaus nuotaika dar nesisklaido!

Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės kvietimu gražią spalio 24-osios popietę Kultūros centre į susitikimą su aktore, atlikėja, rašytoja Nijole Narmontaite sugužėjo gausus būrys linksmai nusiteikusių mūsų krašto šviesuolių.

Popietės metu netrūko poezijos, muzikos, juoko ir pašnekesių. Pasakodama smagias gyvenimiškas istorijas, deklamuodama eiles ir atlikdama dainas menininkė salėje skleidė linksmą nuotaiką ir nuoširdų juoką, kvietė senolius kartu linguoti, šokti ir dainuoti. N. Narmontaitė kreipėsi į publiką ragindama vienas kitam sakyti gerus žodžius, kurių, pasak jos, šiuo metu ištariama per mažai. Senjorams aktorė linkėjo daug meilės ir taikos, drąsino svajoti ir garsiai išsakyti savo norus.

Susirinkusius mūsų krašto šviesuolius N. Narmontaitė kvietė dar neskubėti skirstytis, pabūti, pabendrauti – nors ir iki vakaro!

Širdingai dėkodami menininkei už šiltą popietę, Širvintų trečiojo amžiaus universiteto senjorai plojo net atsistoję. Ir tuščiomis aktorės namo nepaleido sakydami, kad lauks jos Širvintose dar ne kartą!

Užs. Nr. 131.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top