Siūloma NEPRITARTI vėjo jėgainių parkų plėtrai Širvintų rajono teritorijoje

Rugpjūčio 3 d. Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė pasirašė Širvintų r. savivaldybės mero potvarkį, kuriuo rugpjūčio 10 d. 15.00 val. sušaukiamas skubus, neeilinis Tarybos posėdis. O jam su teisininkų, ekspertų pagalba teikiamas sprendimas dėl mūsų rajone šiuo metu NEGALIMOS vėjo jėgainių veiklos.

„Esame UŽ žaliąją energetiką. Ir UŽ investicijas į rajoną. Turint omeny ES ir Lietuvos pasirinktas energetikos kryptis, anksčiau ar vėliau tai bus neišvengiama. Tačiau dabar turime sudaryti teisines galimybes atskirti zonas, nustatyti atstumus, apsaugoti gyventojus. O tai padaryti galėsime tik parengę specialųjį planą“, – sako Savivaldybės merė, pripažindama, kad savivaldybės vadovės darbas neretai pareikalauja svarbių ir sudėtingų sprendimų, o šis sprendimas, pagal liaudies išmintį „devynis kartus pamatuok, dešimtą kirpk“, yra išmatuotas ir išanalizuotas kur kas daugiau nei devynis kartus.

Taigi Širvintų r. savivaldybės tarybai teikiamas sprendimas, kuriuo siūloma NEPRITARTI planuojamos ūkinės veiklos poveikio aplinkai vertinimo programoms dėl vėjo jėgainių parkų plėtros Širvintų r. savivaldybės teritorijoje, kol nebus patvirtintas specialiojo teritorijų planavimo dokumentas – Širvintų r. savivaldybės teritorijos vėjo jėgainių parkų išdėstymo specialusis planas. 

Užs. Nr. 128

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3.25 (4 įvert.)

10 Atsakymų į “Siūloma NEPRITARTI vėjo jėgainių parkų plėtrai Širvintų rajono teritorijoje”

 1. ? parašė:

  O kam tos žvakės?

 2. Daniel parašė:

  Laikas prisipirkti žvakių😀

 3. plkjfds parašė:

  cia tos jegaines tai tik penas skundu rasinetojams

 4. Mindaugas parašė:

  Aišku, tegul stovi elektrinės kaimynininėse šalyse, galėsim brangiai pirkti elektrą iš lenkų ar baltarusių…

 5. birute parašė:

  Bus tos jegaines, ne s ne nuo mero cia priklauso. Tik reksniams proga pasirodyti, o merei valio.

 6. Anonimas parašė:

  Penktoji kolona nesiliauja kovoti prieš mūsų šalies energetinės nepriklausomybės siekius. Štai ir pamatysime, kas atstovauja Lietuvos, o kas kremliaus interesus.

 7. Suvalkietis parašė:

  Cha, geras! Tokia galimybė savivaldybei tapti modernesnei, jos žmonėms turtingesniems, o merė su keliais abejotinos reputacijos palaikytojais – nereikia, gyvensim iš grybų. Gerbiami statytojai, duokit tas jėgaines suvalkiečiams, mes jau progos užsidirbt ir gražiai atrodyt nepraleisim!

 8. Petras parašė:

  Liksim atsilikėliai Lietuvoje. Visoj Lietuvoj statomos elektrinės, savivaldynės gaus milžiniškus pinigus už kuriuos galės tvarkytis ir investuoti. Galėsim ir toliau pirkti elektrą iš ruso. Sutinku, kad 117 bokštų yra nesąmonė, bet atsisakyti visiškai plėtros yra urvinis mąstymas. Toks jausmas, kad gyvenam 18 amžiuje, kai žmonės kovojo prieš verpimo mašinas..

 9. paskutinei parašė:

  🙂 labai pritariu 🙂

 10. kazimiera parašė:

  Šaunuolė merė. Jau visas rajonas pamatė, kad mūsų merė yra super merė. Visa Lietuva mums pavydi.

Comments are closed.

scroll to top