Šimtmetį pasitikusi jubiliatė pasidalijo ilgaamžiškumo paslaptimi

Nuoširdžiai pasveikinta garbingo 100 metų jubiliejaus sulaukusi Aleksandra Antanina Jakiūnienė. Jubiliatė džiugino ne tik puikia nuotaika, bet ir gyvenimiška išmintimi.

Aleksandra Antanina pasidalijo ir savo ilgaamžiškumo paslaptimi – daug dirbti, mažai miegoti, nevartoti alkoholio, daug šokti ir auginti vaikus. Šypsena, gyvenimiška išmintis bei puiki nuotaika – geriausias įrodymas, kad toks receptas iš tiesų veikia.

Jubiliatę sveikino Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir Musninkų seniūnijos seniūnas Ramūnas Jasevičius.

Širvintų rajone jau tapo gražia tradicija ypatingų jubiliejų proga jubiliatus sveikinti skambiai ir nuoširdžiai. Šį kartą šventinę nuotaiką kūrė Anciūnų kaimo kapela, dovanojusi muziką, šypsenas ir jaukią bendrystę.

100 metų – tai ne tik garbingas jubiliejus, bet ir visas gyvenimo šimtmetis, kupinas patirties, prisiminimų, meilės bei išminties.

Šventės metu netrūko šiltų žodžių, prisiminimų ir nuoširdžių palinkėjimų.

Aleksandrai Antaninai linkime stiprios sveikatos, ramybės, artimųjų dėmesio ir dar daug šviesių akimirkų.

Užs. Nr. 039.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Šimtmetį pasitikusi jubiliatė pasidalijo ilgaamžiškumo paslaptimi"

  1. sara ruta parašė:

    Va cia tai merė.

Comments are closed.

Naujienos iš interneto
scroll to top