Šildymo sezonas?

Daug klausimų, daug nerimo, daug nuomonių. Savivaldybėje jau sulaukiame gyventojų skambučių tiek su klausimais, kada bus įjungtas šildymas, tiek su prašymais kuo ilgiau jo nejungti.

Suprantama, kad gyventojus gąsdina būsimos būsto šildymo išlaidos. Todėl informuojame iš anksto, kad atsižvelgiant į teisės aktus ir prognozuojamas oro sąlygas, šildymo sezono pradžia VšĮ Širvintų ligoninėje, mokymo ir ikimokyklinio ugdymo, globos įstaigose planuojama kitos savaitės antroje pusėje, o vėliau – nuo spalio 10 d. – ir gyventojams.

Todėl kviečiame gyventojus bendrauti ir tartis tarpusavyje – išimties tvarka, bet laikantis Lietuvos higienos normos (HN42-2009) „Gyvenamųjų ir visuomeninių patalpų mikroklimatas“ sąlygų, šildymo sezono pradžia GALI BŪTI NUSTATYTA VĖLIAU, jei daugiabučių namų gyventojai pateikia raštiškus prašymus.

Prašymus atidėti šildymo sezono pradžią gyventojai (surinkę daugiau nei 50 proc. namo gyventojų parašų) gali teikti UAB „Širvintų šiluma“, Vilniaus g. 49-2, Širvintos, tel. 8 382 51831.

Užs. Nr. 120.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

3 Atsakymai į “Šildymo sezonas?”

  1. Valdareza parašė:

    gEriau atvertas langas nei dantų kalenimas. Radiatoriai vos gyvi, bet namuose jauku. Aš UŽ.

  2. Tutis parašė:

    Dabar atvirais langais šildom gamta…

  3. Romas parašė:

    šildymo sezonas Lietuvoje trunka 7 mėn (210 d.) tai ką reiškia 5-7d. Susidaro įspūdis, kad p.Živilei kasdieninės gyventojų mažai berūpi.

Comments are closed.

scroll to top