Savivaldybės ir sveikatos įstaigų vadovai – svarbiame Sveikatos apsaugos ministerijos renginyje

Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė drauge su Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centro bei VšĮ Širvintų ligoninės vadovais Elona Pečiukaitiene bei Dainiumi Buču dalyvavo Sveikatos apsaugos ministerijos organizuojamame renginyje dėl efektyvių ambulatorinės slaugos modelių plėtojimo.

Susitikime su Vilniaus regiono savivaldybių bei sveikatos priežiūros įstaigų atstovais aptarti kompetencijų centrų ir regioninio bendradarbiavimo modeliu pagrįsti asmens sveikatos priežiūros įstaigų tinklo kūrimo, sveikatos centrų perspektyvų, ilgalaikės priežiūros paslaugų, teikiamų vieno langelio principu, modelio, ambulatorinių slaugos paslaugų namuose reformos klausimai, licencijavimo tvarka, apimanti ambulatorines slaugos paslaugas ir kitos aktualijos.

„Turime savo viziją dėl Širvintose teikiamų sveikatos priežiūros paslaugų, slaugos stiprinimo ir nuostatą, kad privalome išlaikyti įstaigas mūsų rajono žmonėms. Namų darbus esame atlikę ir jau visuomenei pristatę projektą. Todėl labai tikimės, kad ministerijos ir Ligonių kasų planuojamoje pertvarkoje mūsų nedidelis rajonas ir jame veikiančių įstaigų galimybės bus įvertintos, pastebėtos bei sulauks tinkamo dėmesio,“ – sakė merė Živilė Pinskuvienė.

Užs. Nr. 126.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+