Saugaus eismo klasė Širvintose

Ji reikalinga – daugybė vaikų kasdien į mokyklas eina pėsčiomis, noriai važiuoja dviračiais, elektriniais bei mechaniniais paspirtukais. Jiems būtina žinoti saugaus eismo taisykles, jų laikytis ir būti drausmingais eismo dalyviais.

Širvintų r. savivaldybės administracijos direktorė Ingrida Baltušytė-Četrauskienė ir jos pavaduotoja Dovilė Audėjūtė susitiko su Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotoju Mindaugu Puskunigiu, su kuriuo buvo aptarta bendradarbiavimo sutartis dėl saugaus eismo klasės įrengimo Širvintose. Pokalbio metu kalbėta ir apie viešosios tvarkos aktualijas, vaizdo stebėjimo viešosiose vietose privalumus, asmens duomenų apsaugos reikalavimus, Širvintų r. policijos komisariato veiklos pertvarką ir kt.

Svarstyta, kad įrengus Saugaus eismo klasę joje vyktų ne tik šviečiamoji veikla saugaus eismo klausimais, tačiau ir kitų mokyklose aktualių problemų prevencija: smurto, patyčių, sukčiavimo, vagysčių bei kt.

Svečias apsilankė ir Širvintų „Atžalyno“ progimnazijoje, kurioje apžiūrėjo Saugaus eismo klasei siūlomas patalpas.

Saugaus eismo klasės paskirtis – ikimokyklinio ugdymo įstaigų vaikams, bendrojo lavinimo mokyklų mokiniams, kitiems visuomenės nariams sudaryti sąlygas ugdyti ir plėtoti savo, kaip eismo dalyvio (pėsčiojo, keleivio, vairuotojo) saugaus eismo kompetenciją, mokytis ir gilinti teorines ir praktines saugaus elgesio kelyje žinias, ugdyti pagarbą žmogaus gyvybei ir jos išsaugojimui, pagarbą eismo dalyviams, atsakomybę už savo elgesį kelyje, suvokti eismo sistemą „Eismo dalyvis–transporto priemonė–kelias–eismo aplinka“.

Užs. Nr. 127.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+