Rugpjūtis pažėrė ne tik dosnių vasaros gėrybių, bet ir ypatingų sukakčių

Gandrams pamažu išsinešant vasarą, garbingą 90-metį pasitiko Šarkaičių kaimo gyventoja Apolonija Strazdienė.

Rugpjūčio 23 d. į obuoliais kvepiantį ir vištų kudakavimo pripildytą jaukų kiemą sukaktuvininkės pasveikinti nuvyko Širvintų r. savivaldybės vicemerė Laima Versekėnaitė ir Gelvonų seniūnijos seniūnė Rima Jasevičienė.

Perdavusios šilčiausius Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus, dovanas ir apjuosusios simboline austa juosta, viešnios Apolonijai palinkėjo saulėtų dienų ir tvirtos sveikatos, nes viso kito, akivaizdu, močiutė nestokoja.

Ir nors gyvenimas iš moters senatvėje pareikalavo regos, šiandieną, sulaukusi 90-ies, močiutė giedrai šypsosi, nes karštas vasaros dienas gali leisti medžio paunksmėje savame kieme, jausti šalia esančios dukros meilę, laukti vis sugrįžtančių sūnaus, dviejų anūkų ir dviejų proanūkių, pasišnekučiuoti su kaimynais – juk Apolonija taip mėgsta bendrauti!

O meilę žmonėms išreiškia ir begalinis šeimininkių svetingumas: atvykusių viešnių alkanų namo jos neišleido – stalą nuklojo su meile gamintomis vaišėmis, kuriomis dalinantis namai tuoj prisipildė juoko, šiltų prisiminimų, nuoširdžiausių palinkėjimų ir svajonių po dešimties metų, Apolonijai švenčiant šimtmetį, vėl susitikti šiuose meile, svetingumu, ramybe ir dėkingumu alsuojančiuose namuose!

***

Rugpjūčio 29 d. atšvęstas dar vienas 90-metis. Jį Strazdų kaime paminėjo šioje gražioje gyvenvietėje gimusi ir augusi Veronika Lisauskienė.

Tądien sukaktuvininkės su dovanomis ir puikia nuotaika pasveikinti suskubo Širvintų r. savivaldybės vicemerė Laima Versekėnaitė bei Čiobiškio seniūno pareigas einanti Jovita Šakinytė.

Atvykusios į svečius viešnios rado pilną kiemą Veronikos artimųjų ir glėbį jų su meile ruoštų vaišių. Be galo šiltai priimtos jos perdavė sukaktuvininkei Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus, dovanas bei linkėjimus sveikatos, Dievo palaimos ir ramybės širdyje!

Savo ruožtu močiutė taip pat negailėjo gražių žodžių – nuoširdžiai linkėjo viešnioms laimės, meilės ir sveikatos. O ypatingą dieną sukaktuvininkės veidą puošianti šypsena ir spindinčios akys bylojo, kokia turtinga ir mylima ji yra – juk močiutę kaip saulę supa ir globoja trijų vaikų, septynių anūkų ir keturių proanūkų meilė bei rūpestis!

Linkime Veronikai dar daug šiltų ir saulėtų dienų artimųjų apsuptyje!

Užs. Nr. 150.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top