Renkame pavadinimą Širvintų gimnazijai!

Kovo 29 d. pradėtas antrasis etapas ir paskelbtas balsavimas, kuriam visuomenė pateikė 33 siūlymus!

Dėkojame visiems, aktyviai dalyvavusiems ir siuntusiems pavadinimų variantus! Balsavimui pateikti 26 pavadinimai. Atkreipiame dėmesį, kad siūlymai, neatitinkantys bendrinės kalbos ir Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro patvirtintų Mokyklų pavadinimų sudarymo ir rašymo taisyklių reikalavimų, balsavimui neteikiami.

Iki 2021 m. balandžio 6 d. kviečiame balsuoti už Jums labiausiai patinkantį pavadinimą.

Primename, kad pasibaigus šiam etapui, balandžio 6 d., bus atrinkti 3, daugiausiai palaikymo sulaukę pavadinimai. Iš jų išrinkti vieną kviesime nuo balandžio 6 d. iki balandžio 12 d. naujoje apklausoje.

Balsavimas vyksta internetu svetainės www.sirvintos.lt apklausų skiltyje.

Užs. Nr. 29.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)

5 Atsakymai į “Renkame pavadinimą Širvintų gimnazijai!”

 1. Anonimas parašė:

  Mano nuomone, nereikėjo į galutinį sprendimą kelti nei Atžalyno, nei Stuokos vardo. Dabar tas griozdiškas pavadinimas su žodžiu didžioji tai tikrai ant pykčio įkištas.

 2. Venecija parašė:

  pritariu pirmam.
  Ar pagalvojote , kaip vaikui reikės užrašyti ant sąsiuvinio tą ilgiausią pavadinimą? Absurdas. Siūliau išvis jį išmesti ir net nebalsuoti už tokį siūlymą. Turbūt siūlytojui su galva kažkas negerai?

 3. J.M. parašė:

  Širvintų Igno Šeiniaus gimnazija

 4. Anonimas parašė:

  Man labai patinka PINSKA pavadinimas.

 5. Anonimas parašė:

  .Tas pavadinimas didžioji gimnazija tai yra visai nenormalus. Man labai patiko Antinio gimnazija. Būtų atiduota pagarba kūrėjui.

Comments are closed.

scroll to top
+