Reikia naujų maršrutų, būtina koreguoti esamus

Poreikis aiškus, žmonių nuomonė žinoma – reikia dažnesnių autobusų reisų į Vilnių ar iš Vilniaus, būtina koreguoti ir vidinius rajono maršrutus.

Po gyventojų siūlymų, diskusijų ir atliktos analizės Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė susitiko su UAB „Širvintų autobusų parkas“ direktoriumi Rimantu Sinkevičiumi.

„Deja, aiški ir situacija, kurią turime perėmę ilgus metus koncesininko valdytą, nustekentą transporto bazę, autobusus, kurių didelė dalis nebeatitinka jokių reikalavimų ir yra netinkami eksploatuoti“, – sako merė.

Dar rugpjūčio mėnesį Savivaldybė pasirašė dviejų naujų, 2022 m. registracijos, 29 sėdimų vietų autobusų „ISUZU Novo“ pirkimo sutartį, jie Lietuvą turėtų pasiekti lapkričio mėnesį.

Tarybos sprendimo dokumentas dėl papildomų maršrutų rengiamas, bet jį bus galima pateikti tik tada, kai nauji autobusai jau bus Širvintų autobusų parke.

„Jei reikės, sušauksime NEEILINĮ tarybos posėdį, nes suprantama, kad gyventojai laukia ir tikisi (tarybos posėdyje (spalio 27 d.) ketinta tvirtinti pakeitimą – ankstinamas vienas maršrutas iš Gelvonų į Širvintas, kad žmonės spėtų į Vilniaus autobusą)“, – tikina merė.

Savo ruožtu Savivaldybės merė Ž. Pinskuvienė kartu su Širvintų autobusų parko direktoriumi atkreipia gyventojų dėmesį, kad nei Savivaldybė, nei Širvintų autobusų parkas nevykdo jokių papildomų gyventojų apklausų, ir prašo žmonių atsargumo, nes socialiniuose tinkluose platinamas klausimynas nebuvo derinamas ir renkamos informacijos tikslai nėra aiškūs.

Užs. Nr. 133.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

5 Atsakymai į “Reikia naujų maršrutų, būtina koreguoti esamus”

 1. Vincui parašė:

  Dėl Santariškių rizikuoti manau verta.
  Pvz nuvažiuoja autobusas į Santariškes iš ryto, paskui pervažiuoja į stotį ir tada į Širvintas. Kitas vėl gali nuvežti į Santariškes ir vėl į stotį, o iš ten į Širvintas. O popiet ir vakare du reisus jau gali daryti atbulai. į Širvintų pusę. Nuvažiuoja į Vilniaus stotį ir paleidžia keleivius. O tada pervažiuoja į Santariškes ir iš ten į Širvintas.
  Prisisdėtų Maišiagalos keleiviai, Fabijoniškių stotelės, tai keleivių būtų, manau.

 2. Vincas parašė:

  Dar anksčiau buvo kalbėta apie maršrutą į Santariškes. O būtų patogu, jei būtų toks maršrutas: per Fabijoniškes į Santariškes.

 3. LINA parašė:

  Būtų labai reikalingas autobuso maršrutas Širvintos- Jonava, Jonava – Širvintos, nes dabar tik su persėdimu Ukmergėje.

 4. paskutiniam parašė:

  Mazai kas ten jais vazineja, visi ratuoti, o Vilniu tikrai 2 uzteks. Jau ne tie laikai, kai bobutes i turgu kiausinius vezdavo parduot. Bobutes siuolaikiskos ir i turgu bemzais geles veza er pirkt vaziuoja. Laikai pasikeite, ne pyragines bobutes dabar o vairuojancios ir dzinsuotos.

 5. Tutis parašė:

  Tie 2 nauji autobusai nieko iš esmės nepakeis ju reikia daugiau…

Comments are closed.

scroll to top