Probleminės sankryžos Širvintų rajone

Ko reikia, kad pagaliau būtų atkreiptas dėmesys į didelę problemą? Kad žūtų žmonės?! Kas? Vaikai, senoliai, šeimos? Nesuprantama situacija ir abejingumas.

Probleminė sankryža Širvintų rajone, Gelvonų seniūnijoje, Liukonių kaime. Regioninis kelias su sunkiai vairuotojų pastebima šalutinio kelio sankryža. Įvykis po įvykio. Vien liepos mėnesį – dvi avarijos, kuriose jau skaudžiai nukentėjo žmonės.

Lietuvos automobilių kelių direkcijos pažadus toje vietoje spręsti eismo saugumo klausimą turime tiek žodžiu, tiek raštu. Deja, veiksmų – nulis! O Gelvonų seniūnija, Liukonių gyventojai ir toliau su nerimu žvelgia į pro šalį lekiančias mašinas su didžiule baime, kada ir vėl kažkas atsitiks… Neduok Dieve…

Analogiška ir puikiai Automobilių kelių direkcijos „veiklumą“ įrodanti situacija ir Širvintų mieste, sankryžoje ties prekybos centru „Maxima“. Plento gatvė – regioninis kelias, priklausantis tai pačiai Kelių direkcijai. Ties sankryža augantis medis stipriai trukdo matyti, ir avarinės situacijos susidaro kone kasdien. Visa laimė – greitis čia nedidelis, ir skaudesnių įvykių kol kas išvengta. Įdomiausia, kad pati Kelių direkcija kreipėsi į Savivaldybę leidimo pašalinti medį, ir leidimas buvo išduotas. Prieš dvejus metus. O turime, ką ir turėjome. Ir medį, ir prastą matomumą, ir grėsmę.

Dešimtys raštų, pokalbių prašymų ir reikalavimų – ne tik iš Savivaldybės, bet ir iš gyventojų, ir iš policijos komisariato nugula kažkur stalčiuose… Ir kažko laukiama…

Užs. Nr. 95.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Probleminės sankryžos Širvintų rajone"

  1. Tutis parašė:

    Ir kam gi tas medis trukdo…….nesamone

Comments are closed.

scroll to top