Prieš Kalėdas – ir nekokios „dovanos“ širvintiškiams

Ilgus metus besitęsianti pavojinga situacija Šešuolėliuose. Bažnytėlė – vienoje regioninio kelio pusėje, kaimas, autobusų stotelė – kitoje. Per gyvenvietę automobiliai lekia be jokio pristabdymo. Tai nuolat kelia grėsmę tiek gyventojams, tiek bažnyčios lankytojams.

Savivaldybės vadovės ne kartą prašė Lietuvos automobilių kelių direkcijos: pastatykite bent saugumo veidrodį, įrenkite pėsčiųjų perėją, saugumo kalnelius! Juk būdų apsaugoti žmones tikrai yra. Ir kainuoja jie ne dešimtis tūkstančių, juk prašoma ne kapitalinio remonto!

Daugybė raštų ir prašymų Lietuvos automobilių kelių direkcijai. Ne vienas susitikimas su gyventojais, su kunigu Bernardu Sajeta, po kurio išsiųstas dar vienas prašymas spręsti problemą.

Ir štai prieš pat gražiausias metų šventes Savivaldybės administracija sulaukė atsakymo:

„… pėsčiųjų perėjos bei greičio palaikymo kalnelių įrengimui nepritariame“. Dar daugiau: „pėsčiųjų perėjos įrengimas ruože, kurio aplinka panaši į užmiesčio, turi neigiamą įtaką eismo saugos požiūriu ir tokia perėja gali būti mirtinai pavojinga.“

„Gal Kelių direkcija norėtų tai pasakyti žmonėms? Nemanau! Raštą sukurpti yra lengviau nei žiūrėti į akis ir pasakyti, kad nieko padaryti negalite. O gal tiesiog nenorite,“ – piktinasi Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Užs. Nr. 151.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top