Praktinis susitikimas pasiruošimui galimai krizinei situacijai

Ką daryti? Kaip elgtis? Kaip pasiruošti krizei ar ekstremaliai situacijai?

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos direktorius Virginijus Vitalijus Vilkelis ir Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė lapkričio 22 d. vakarą širvintiškius kvietė į praktinį seminarą Širvintų kultūros centre.

Susirinkusiems Širvintų rajono gyventojams lektorius – Krašto apsaugos ministerijos atstovas Arnoldas Kulikauskis vaizdžiai, su pavyzdžais ir realiais bandymais pristatė pasirengimo krizinei situacijai etapus.

Net ir po 2 valandų trukusio informatyvaus susitikimo širvintiškiai neskubėjo skirstytis, viskuo domėjosi, tad departamento direktorius dalyvavusiems susitikime suteikė ir daugiau kitos naudingos informacijos.

Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ne tik dėkojo širvintiškiams, kurie atėjo į susitikimą, rodė didelį susidomėjimą pasakojamu turiniu, bet ir neslėpė nuostabos, kad į šį praktinį seminarą atvyko net gerokai tolimesnių miestų gyventojai.

„Širvintų r. savivaldybė deda maksimalias pastangas suteikiant gyventojams kuo daugiau informacijos, tad labai tikiuosi, jog nesulauksime gyventojų priekaištų, kad trūksta informacijos ar kažkas kažko nežino“, – sakė merė.

Užs. Nr. 198.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top