Paveikslų parodos atidarymas – kitaip

Švytinti, įkvėpta, pozityvi A. Andruška – asmenybė, kurios atspindžiai matomi ir jos kūryboje.

Neįprastai, netikėtai, gyvai ir įdomiai. Širvintų kultūros centre atidaryta neseniai į Širvintas atsikėlusios menininkės Agnės Andruškos kūrybos darbų paroda, kurioje – ne tik spalvos, formos, figūros, bet ir jausmai, išgyvenimai, svajonės.

„Kai paskleidžiu ramybę, pati imu pildytis ramybe. Aplink tik gėris ir grožis,“ – savo naują, jau antrąją parodą Širvintose pristatė pati menininkė.

Parodos atidaryme dalyvavęs Lietuvos Respublikos Seimo narys Jonas Pinskus išreiškęs susižavėjimą jaunosios menininkės kūryba bei atrastu talentu, pasveikino Agnę.

„Kai kuriantis žmogus yra kupinas pozityvo ir energijos, tai atsispindi ir jo kūryboje. O šiandien mes visi, čia esantys, esame pakerėti. Sėkmės ir dar daug parodų, naujų darbų, įkvėpimo, kurio, tikiu, pasisemiate gyvendama Širvintų krašte,“ – Agnei Andruškai linkėjo Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

2-osios personalinės parodos atidarymo proga menininkę sveikinusi Savivaldybės merė linkėjo kūrybinės sėkmės ir įkvėpimo, kurio tikrai galima pasisemti gyvenant Širvintų krašte
Didžiausia parama ir stimulas A. Andruškai – šeima.
Seimo narys Jonas Pinskus pasveikino jaunąją menininkę, išreikšdamas susižavėjimą drasiai pasirinktu kūrybos keliu.
Energija ir spalvomis alsuojančia tapyba grožisi ir vyrai – Tarybos narys V. Daugėla ir Kultūros centro vadovas E. Sinkevičius.

Agnės Andruškos paveikslų parodoje galite apsilankyti iki rugpjūčio 30 d. Širvintų kultūros centro parodų salėje.

Užs. Nr. 93.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+