Pavasarėjant – du garbingi jubiliejai

Pavasariui pamažu keičiant žiemą, į Družų kaimą atkeliavo gražus jubiliejus – giedrą, šiltą ir saulėtą vasario 27-ąją garbingą 90-metį pasitiko tokia pat šviesi, maloni ir besišypsanti Irena Pimpienė.

Tądien sukaktuvininkę maloniai nudžiugino su sveikinimais ir dovanomis netikėtai užsukę svečiai – Irenos pasveikinti suskubo Širvintų rajono savivaldybės vicemerė Janina Pažusienė, Širvintų seniūnijos seniūnė Rima Jasevičienė ir Družų bendruomenės pirmininkė Dalia Taparauskienė.

Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės dovanota simboline juosta apjuosusios, raudonų rožių puokštę įteikusios ir šilčiausius sveikinimus perdavusios jos palinkėjo 90-metei ir toliau išlikti tokiai energingai, linksmai, trykštančiai gera nuotaika ir sveikata!

Saulės spindulių, jubiliatės šypsenos ir šiltų žodžių pripildytuose namuose Irena viešnioms su meile pasakojo apie du užaugintus sūnus, tris anūkus ir du proanūkius bei apie savo pomėgius: Irena visą gyvenimą giedojo giesmes, o dabar mėgsta skaityti knygas ir kepti pyragus. Gardų varškės pyragą ji buvo iškepusi ir savo gimimo dieną, todėl viešnių tuščiomis nepaleido!

Dievo palaimos, šeimos artumos ir tvirtos sveikatos Irenai Pimpienei!

Pirmoji pavasario diena pražydo ryškiais jubiliejaus žiedais širvintiškės Valerijos Meškauskienės namuose. Kovo 1 dieną senolė paminėjo savo garbingą 90-metį!

Džiugi Širvintų rajono savivaldybės vicemerės Janinos Pažusienės ir Širvintų seniūnijos seniūnės Rimos Jasevičienės viešnagė, Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės dovanota simbolinė austa juosta, glėbys pavasariu alsuojančių gėlių ir šilčiausi sveikinimai – visa tai tądien laime užliejo sukaktuvininkės namus ir širdį!

Jau nuo šešerių karvutes melžti pradėjusi Valerija ir tolesniame gyvenime vien sunkiu darbu kolūkyje pelnė duonelę, tačiau pozityvumo niekada nestokojo. Dukrą ir du sūnus užauginusi, penkiais anūkais pradžiuginta senolė sulaukė ir nuostabios gyvenimo bei gimtadienio dovanos – proanūkės Urtės, kuri, kaip ir jos prosenelė, savo gimimo dieną švenčia sulig pavasariu! Taigi kovo 1 dieną jau vienuoliktąjį kartą dviguba laime, dvigubu džiugesiu skamba Valerijos namai!

Puikios nuotaikos, optimizmu trykštanti ir tik gero visiems linkinti jubiliatė Valerija šiandieną tebeaugina vištas ir labai laukia pavasario dvelksmo bei gyvybės – saulės, šilumos, sugrįžtančių paukščių ir pražystančių žiedų…

Linkime Valerijai ir jos proanūkei Urtei amžinai žaliuojančio pavasario širdyse, skambaus juoko šeimoje bei dar daug bendrų ir šiltų švenčių kartu!

Užs. Nr. 30.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top