Patvirtintas savivaldybės 2023 metų biudžetas

Vasario 2 d. įvyko Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis, kuriame patvirtintas 2023 metų Širvintų rajono savivaldybės biudžetas.

Taryba nusprendė patvirtinti:

Savivaldybės biudžeto pajamas – 23 744,1 tūkst. eurų, iš jų – Savivaldybės biudžetinių įstaigų pajamas, kurios įmokamos į Savivaldybės biudžetą ir naudojamos šių įstaigų vykdomoms programoms finansuoti – 1 098,0 tūkst. eurų;
asignavimus – 26 186,2 tūkst. eurų, iš jų darbo užmokesčiui – 13 822,5 tūkst. eurų.
2023 metų biudžeto planuojamos pajamos sudaro 23 744,1 tūkst. eurų, iš jų:
mokesčiai, pajamos ir biudžetinių įstaigų pajamos (nuosavos lėšos savarankiškoms funkcijoms vykdyti) – 16 198,00 tūkst. eurų;
dotacijos valstybinėms funkcijoms atlikti ir mokymo lėšos ugdymo reikmėms finansuoti, dotacija kapitalui formuoti – 7 546,1 tūkst. eurų.

Detaliai susipažinti su patvirtintu rajono biudžetu galima interneto svetainėje www.sirvintos.lt.

Užs. Nr. 22.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Patvirtintas savivaldybės 2023 metų biudžetas"

  1. Aldona parašė:

    Tik tiek informacijos rajono skaitytojams apie 2023 m, biudžetą? Už ką moka savivaldybė UAB :“DANIELITA“, už nuotraukas, už straipsnius, skirtus vaikų darželiams, už seimo nario kritiką valdžiai.ir pan.
    O mums rūpi, kodėl nuo žmonių slepiama informacija apie biudžeto lėšų panaudojimą. Norime smulkiai žinoti; kam, kur ir kada. Galvojate, kad visi žmonės naudojasi internetu ir neskaito laikraščio. Juk pagrindiniai šiandieninės rajono valdžios rinkėjai yra vyresnio amžiaus ir naudojasi informacija iš laikraščio. O jos ten nėra, reiškia rinkėjų teisinga informacija nepasiekia.
    Todėl ir susidaro didelės žmonių eilės prie lėkštės sriubos.

Comments are closed.

scroll to top