Pasveikino medikus su profesine švente

Merė Živilė Pinskuvienė ir Seimo narys Jonas Pinskus su profesine švente pasveikino Širvintų ligoninės darbuotojus.

Balandžio 27 d., Medicinos darbuotojų dienos proga Širvintų pirminės sveikatos priežiūros centro, Širvintų ligoninės bei Greitosios medicinos pagalbos kolektyvus pasveikino ir už nuoširdų darbą dėl rajono žmonių sveikatos bei neskaičiuojamas darbo valandas padėkojo Seimo narys Jonas Pinskus, Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir vicemerė Janina Pažusienė.

Širvintų ligoninės kolektyvas su vadovu Dainiumi Buču.
Pasveikinti Greitosios medicinos pagalbos darbuotojai.
Seimo nario Jono Pinskaus dovana Elonos Pečiukaitienės vadovaujamam Širvintų r. pirminės sveikatos priežiūros kolektyvui.
Pirminės sveikatos priežiūros centro medikės.

„Jūs esate žmonės, kurių profesija, žinios ir neskaičiuojamos darbo valandos gyvybiškai reikalingos kiekvienam. Žmonės, kuriais pasitikėjimas per šį sudėtingą pandemijos laikotarpį dar stipriau išaugo. Sėkmės, stiprios sveikatos, ištvermės Jūsų sudėtingame darbe!“ – sakė merė.

O kartu su sveikinimais mūsų medikus pasiekė ir kulinarinės staigmenos: Seimo nario Jono Pinskaus dovanoti tortai ir Savivaldybės vadovių įteikti mūsų rajono ūkininkų auginti ir šviežiai iškepti kalakutai.

Užs. Nr. 42.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
2 (4 įvert.)

4 Atsakymai į “Pasveikino medikus su profesine švente”

 1. Sos parašė:

  Laiptus tiktų sutvarkyti ligoninei

 2. Liongina parašė:

  Mandagus ir malonus žestas is seimo nario puses. Apie mere net nekalbu. Ji visuomet aukstumoje.

 3. Liongina parašė:

  Mandagus ir malonus žestas is seimo nario puses. Apie mere net nekalbu. Ji visuomet aukstumoje.

 4. R. M. parašė:

  Sveikina medikus su jų diena, dėkoja už jų herojiškumą ir atsidavimą savo darbui, bet patys BE KAUKIŲ? Taisyklės jau nebegalioja jums ar kaip? Uždarose patalpose kaukės privalomos, lauke jas taip pat reikia dėvėti, jei asmenys, esantys kartu, yra iš SKIRTINGŲ namų ūkių. Kalakutas ar tortas sutrukdė kaukę užsidėti?

Comments are closed.

scroll to top
+