Paskelbti geriausi 2020 m. Širvintų r. savivaldybės administracijos valstybės tarnautojai

Kovo 31 d. vykusiame Širvintų r. savivaldybės tarybos posėdyje patvirtintos 2020 m. Savivaldybė ir merės Živilės Pinskuvienės bei Administracijos ir Administracijos direktorės Ingridos Baltušytės-Četrauskienės veiklos ataskaitos. (Su dokumentais kviečiame susipažinti www.sirvintos..lt)

Tęsiant kelerių metų tradicijas, patvirtinus ataskaitas, buvo paskelbti ir pasveikinti geriausi 2020 m. Širvintų r. savivaldybės valstybės tarnautojai.

Sveikiname!

Ievą Kananovič – Socialinės paramos skyriaus vedėją, kurios darbas ir pasišventimas jam tapo labai svarbus visai Administracijos veiklai pandemijos akivaizdoje. Nes socialinės paslaugos, parama jautriausioms socialinėms gyventojų grupėms buvo užtikrinta ir pasiekė gavėjus laiku.

Justiną Kontrimavičių – Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėją, savo srities profesionalą, kuriam Savivaldybės vadovės nuoširdžiai dėkojo už teisės aktų išmanymu užtikrinamą sklandų visų sričių Administracijos darbą, nesuskaičiuojamas valandas konsultacijų, skiriamų visiems darbuotojams.

Jolantą Mažulytę – Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyriausiąją specialistę, teisininkę. Kaip sakė merė Živilė Pinskuvienė, ypatinga padėka jai už kruopštumą, atsakingumą, už tai, kad būdama tyli ir rami, visuomet geba „sukalti vinukus“, pastebėdama stiprybes ir numatydama grėsmes.

Dianą Mičelienę – Bendrojo skyriaus vedėją, Administracijos direktorės dešiniąją ranką, savo energija ir sumanumu organizuojančią ne tik visą Savivaldybės administracijos ūkinę veiklą, bet ir užtikrinančią kokybišką dokumentų valdymą, informacinių sistemų veikimą, susikalbėjimą tarp Administracijos skyrių.

Užs. Nr. 35.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

1 Atsakymas į "Paskelbti geriausi 2020 m. Širvintų r. savivaldybės administracijos valstybės tarnautojai"

  1. arnika parašė:

    Graži ir kilni tradicija. Parodoma pagarba darbuotojams.

Comments are closed.

scroll to top
+