Musninkuose „Aitvarai“ sklandys erdviau

Prasminga ir labai reikalinga vaikų dienos centrų veikla – tai ir kokybiškas vaikų užimtumas, ir didžiulė pagalba jų šeimoms. Ypač tai aktualu seniūnijose, nutolusiose nuo miesto.

Po mokyklos čia susirinkę mažesni bei vyresni vaikai ne tik paruošia pamokas, mokosi, bet ir užsiima įvairiausia kūrybine, socialine veikla, bendrauja, įgyvendina bendrus sumanymus.

Savivaldybei suteikus papildomas patalpas, Musninkų „Aitvarų“ dienos centre vyksta remontas!

„Džiaugiuosi, kad vienu šūviu pataikėme į du zuikius. Visų pirma, didesnės, naujai suremontuotos patalpos labai svarbios net 35 Musninkų vaikų dienos centrą lankantiems vaikams, čia dirbantiems darbuotojams, visam būriui savanorių. Musninkuose padaugėjo vaikų ir prie Alfonso Petrulio gimnazijos prijungus Bartkuškio mokinius, todėl dienos centro paslaugos tampa dar aktualesnės. Suprantama, mums labai svarbu ir tai, kad projektas „Vaikų dienos centrų tinklo plėtra Širvintų rajone“ leis veiklai pritaikyti iki šiol nenaudojamas patalpas“ – sako Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Istorine atmintimi turtingame Musninkų miestelyje pastaraisiais metais vyksta daugybė darbų – išasfaltuotos net 4 gatvės, įrengtas apšvietimas.

Užs. Nr. 130.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top