Ministerijos atstovams pristatytas ligoninės modernizavimo projektas

Sausio 5 d. Širvintų ligoninėje lankėsi Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos atstovai.

Kartu su Širvintų ligoninės ir Pirminės sveikatos priežiūros centro vadovais Dainiumi Buču ir Elona Pečiukaitiene, Savivaldybės vadovėmis mere Živile Pinskuviene, Administracijos direktore Ingrida Baltušyte, pavaduotoja Dovile Audėjūte, Socialinės paramos skyriaus vedėja Ieva Kananovič, Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyr. specialiste Indre Vasiliauskaite svečiams dar kartą buvo pristatytas parengtas ligoninės modernizavimo projektas, apžiūrėtos patalpos, turima įranga, pristatyti žmogiškieji ištekliai, įvardytos investicijų reikalaujančios sritys.

Širvintų r. savivaldybės pozicija – išsaugoti Širvintų ligoninę, plėsti gyventojams reikalingiausiais slaugos, geriatrijos, reabilitacijos paslaugas. Ši nuostata rajono vadovių ne kartą buvo išsakyta, ginama ir jos laikomasi ne tik žodžiais, bet ir atlikus namų darbus, parengus projektą, nuolat apie tai primenant Sveikatos apsaugos ministerijai.

Sveikatos apsaugos ministerijos atstovų pažadas – įvertinti surinktą informaciją ir dar sausio pabaigoje–vasario pradžioje informuoti apie galimą paslaugų teikimo ir organizavimo pokyčių pradžią, investavimo etapus ir galimus investicijų šaltinius.

Užs. Nr. 4.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
4.5 (2 įvert.)
scroll to top