Miesto šventėje – svečiai iš Lenkijos, Zambruvo valsčiaus

Zambruvo valsčiaus atstovai liko sužavėti Širvintomis, domėjosi rajono istorija, naujovėmis, ateities planais.

Miesto šventė – graži ir pakili proga susitikti pasimatyti ne tik vietos gyventojams, bet ir pakviesti svečius, pristatyti savo kraštą, jo savitumą, pabendrauti ir pasikeisti patirtimi.

Šių metų liepos pradžioje Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė drauge su Administracijos komanda, Širvintų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovais ir Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos vadovu Gintaru Pumpučiu bei ugniagesiais gelbėtojais lankėsi Zambruvo valsčiuje.

Tada mūsų savivaldybės vadovės svetingus kaimynus pakvietė atsakomojo vizito – aplankyti Širvintas miesto šventės metu.

Širvintose viešėjo Zambruvo savivaldybės delegacija: meras Jarosławas Kosas drauge su vicemere Ewa Denkiewicz, tarybos pirmininke Jolanta Wielgat ir iždininke Dorota Waszkiewicz.

Svečius sutiko ir sveikino rajono vadovės: merė Ž. Pinskuvienė, vicemerė Janina Pažusienė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė, pavaduotoja Dovilė Audėjūtė, Molėtų–Širvintų vienmandatėje apygardoje išrinktas LR Seimo narys Jonas Pinskus.

Lenkijos delegacija, lydima mero patarėjos Aušrinės Miliukaitės-Janovskienės, Švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistės Vitos Majerienės ir Širvintų seniūnės Rimos Jasevičienės, ekskursijoje po miestą ne tik apžiūrėjo Kultūros centre veikiančias parodas – jubiliejinę tautodailininko Juozo Binkio medžio drožybos darbų parodą ir respublikinę šiaudinių sodų parodą „Sodų sakmės“, bet, dvelkiant gaiviam vasariniam vėjui, apėjo ir apžiūrėjo tiek istorines, tiek naujas miesto erdves: Širvintų Šv. arkangelo Mykolo bažnyčią, už kurios esančiose senosiose kapinėse ilsisi tiek Lietuvos, tiek Lenkijos savanoriai, Jaunimo sodą, Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnaziją, Meno mokyklą, futbolo stadioną, Atvirą jaunimo erdvę, sporto klubą, naujai suremontuotą Vilniaus gatvę.

Svečiams didžiulį įspūdį paliko Širvintų sporto centras, jame esantis baseinas su pirtimis, treniruoklių, aerobikos, gimnastikos, treniruoklių salėmis ir, žinoma, didžiąja universalia sporto sale. Čia svečius pasitiko ir apie rajono sporto gyvenimą pasakojo Sporto centro direktorė Alina Zapolskienė.

Zambruvo savivaldybės meras J. Kosas didžiojoje scenoje sveikino visus susirinkusius širvintiškius ir šventės svečius, išsakęs komplimentus jų delegaciją sužavėjusiam mūsų miestui, jo žmonėms, jis padėkojo merei Ž. Pinskuvienei už kvietimą ir įteikė simbolinę dovaną.

Svečių delegacija stebėjosi ir atviravo, kad, turėdamos visai nedidelį gyventojų skaičių, Širvintos gali didžiuotis įspūdinga sporto baze.

Pats Zambruvo meras J. Kosas pagal specialybę yra sporto specialistas, todėl Širvintų rajone sudarytos puikios sąlygos gyventojams laisvalaikį leisti aktyviai ir sportiškai paliko didelį įspūdį. Zambruvo valsčiaus atstovai liko sužavėti Širvintomis, domėjosi rajono istorija, naujovėmis, ateities planais.

Svečiai drauge su rajono vadovėmis maloniai leido laiką ir vakarinėje dalyje, koncertuose, susipažinę ir bendraudami su rajono verslininkais ir daugeliu kitų svečių.

Užs. Nr. 88

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (1 įvert.)

7 Atsakymai į “Miesto šventėje – svečiai iš Lenkijos, Zambruvo valsčiaus”

 1. Anonimas parašė:

  Didzioji dauguma balsuos uz Pinskuvienę ir toks kaip PENSININKAS ALDONA GROŽIS liks vel uz borto 🙂

 2. Aldona parašė:

  valio merei !valio

 3. birute parašė:

  valio gerb. Merei !

  !

 4. pastebejimas parašė:

  Viska visi zino, net zinoti nereikia.

 5. PENSININKAS PROTINGAS parašė:

  Įdomu kas pastatė sodybas už Širvintų raj. biudžeto lėšas, tikrai nežinau.
  Bet rajono lėšos panaudojamos tik Širvintų miesto centro prabangai – FAKTAS!
  Kodėl ne visam rajonui? PAGALVOKITE!

 6. paskutiniam parašė:

  Kai kurie dar sodybas didziausias issistate. Tikrai gerai gyvena. Gal karvelių pieno trūksta?

 7. GROŽIS parašė:

  Živilės suknelė graži.
  Kada Širvintų rajono gyventojai taip galės gerai gyventi?
  Jau praėjo daug metų nuo 2015 m., nors gauta milijoninės sumos, o viso rajono gyventojų gyvenimas nepagerėjo, išskyrus miesto centrą.

Comments are closed.

scroll to top