Laukia širvintiškiai, laukia jų keturkojai!

Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir Administracijos direktorė Dovilė Audėjūtė už vertingą pagalbą dėkojo kinologo patirties turinčiam Tarybos nariui Egidijui Dragūnaičiui.

Naujai Širvintose, Kalnalaukio gatvėje, įrengiamoje šunų vedžiojimo aikštelėje šią savaitę montuojami žaidimams ir dresavimui skirti įrenginiai.

Pagalbos išdėstant ir grupuojant įrenginius UAB „Širvintų šiluma“ darbuotojams suteikė Tarybos narys Egidijus Dragūnaitis, ilgametis Viešojo saugumo tarnybos ir Valstybės sienos apsaugos tarnybos kinologas.

Aikštelė jau aptverta tvora, beliko paskutiniai darbai – išlyginti ir apželdinti teritoriją.

Pasak Savivaldybės merės Ž. Pinskuvienės, suprantant, kad šios aikštelės širvintiškiai nekantriai laukė, o užsakyti įrenginiai gerokai vėlavo, ja naudotis bus galima jau nuo kitos savaitės.

Apie baigiamuosius darbus – ką palyginti, kaip apželdinti, kad aikštelė būtų tvarkinga ir jauki, planuoja UAB „Širvintų šiluma“ specialistai ir Tarybos nariai Marija Gudonienė ir Kęstutis Jasevičius.

Visgi apželdinimo klausimas taip pat bus sprendžiamas ir atėjus pavasariui, aikštelėje bus atvežta žemių ir užsėta veja. Kol žolytė sudygs ir sutvirtės, kurį laiką vėl bus prašoma žmonių supratingumo – juk tiek šeimininkams, tiek jų augintiniams vaikščioti žalia veja bus maloniau.

Užs. Nr.154.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
5 (2 įvert.)
scroll to top