Kviečiame vasaroti Širvintų paplūdimyje – čia maudytis yra saugu!

Širvintų rajono savivaldybės administracija informuoja, kad šių metų liepos 27 d. atlikti Širvintų tvenkinio vandens kokybės tyrimo rezultatai atitinka higienos normas, maudytis yra saugu.
Maudyklų vandens kokybės tyrimus atliko UAB „Širvintų šiluma“, pasirašiusi laboratorinių tyrimų sutartį su Nacionaline visuomenės sveikatos priežiūros laboratorija.


Įsibėgėjus vasarai ir širvintiškius, ir miesto svečius maloniai kviečiame atvykti į Širvintų paplūdimį pailsėti ir patirti geriausių emocijų!
Čia Jūsų lauks nemokamos pramogos: paplūdimio tinklinio aikštelė, lauko stalo tenisas, vaikų žaidimų aikštelė, pasivaikščiojimas medžio skulptūrų parke „Briedžių takas“, šviečiančios sūpynės ir jaukūs hamakai „Briedžių take“.
O išalkus paplūdimyje Jus pasitiks kavinė, kurioje galima nusipirkti ledų, šerbeto, nealkoholinių gėrimų, kokteilių, spurgyčių, sumuštinių, bulvinių blynukų bei kitų užkandžių.
Taip pat čia veikia vandens pramogų parkas „Wake Ink“, kuriame teikiamos mokamos paslaugos: vandenlenčių nuoma (apranga, apsaugos), trasos su tramplinais, vandens batutai, irklentės.
Primename, kad Širvintų vandens parkas dirba kasdien nuo 15.00 iki 20.00 val., savaitgaliais nuo 10.00 iki 22.00 val.
Elkimės atsakingai ir saugokime vieni kitus leisdami laiką prie vandens telkinių ir vandenyje!

Užs. Nr. 128

Sending
Skaitytojų įvertinimas
2 (1 įvert.)
scroll to top