Kvaišalams – NE!

Informacija iš rajono mokyklų apie mokinių turimas ir naudojamas psichotropines medžiagas – ne tik elektronines cigaretes, tabaką, bet, pasirodo, ir kur kas stipresnes.

Kovo 7 dienos atvejis – paskutinis lašas. Tądien vienoje iš Širvintų rajono mokyklų prireikė net medikų pagalbos. Dar nėra žinoma, kokių tiksliai medžiagų pavartojęs vaikas išvežtas į ligoninę! Nepaisant visų vykdomų prevencinių programų, klasės valandėlių, socialinių pedagogų, bendruomenės pareigūnų švietėjiškos veiklos. Dar daug anksčiau policijai buvo perduota informacija apie galimus psichotropinių medžiagų vartojimo atvejus ar apie galimas platinimo vietas ir t. t. Tačiau situacija nesikeičia.

„Suprantama, kad reikalingi stiprūs sprendimai. Suprantama ir tai, kad ne merė, ne savivaldybė juos gali priimti. Todėl skubiai sudaryti susitikimų mokyklose su tėvais grafikai, kuriuose kviečiu aktyviai dalyvauti ir kartu priimti labai griežtus sprendimus, kaip kovoti su šiomis labai opiomis problemomis. Nes tai galime padaryti tik su nepilnamečių vaikų tėvais“, – sako Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Susitikimų su tėvais grafikai mokyklose:


· Kovo 9 d., ketvirtadienį, 18.00 val. susitikimas su Musninkų Alfonso Petrulio gimnazijos tėvais.
· Kovo 10 d., penktadienį, 16.00 val. susitikimas su Gelvonų gimnazijos tėvais, o 18.00 val. – su Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus tėvais.
· Kovo 13 d., pirmadienį, 18.00 val. susitikimas su Širvintų „Atžalyno“ progimnazijos tėvais.

Užs. Nr. 38.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top