Kūčių vakarą – merės šeimos staigmena globos įstaigų gyventojams

Kasmet šv. Kūčių vakaro laukiame su jauduliu. Gražia tradicija per kelerius metus jau tapo Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės šeimos apsilankymas ir bendra vakarienė Širvintų socialinių paslaugų centre drauge su Globos padalinio gyventojais.

„Šis vakaras visuomet sukelia daugybę jausmų, atvirų pokalbių, skausmo ir džiaugsmo ašarų,“ – sako merė, – „Labai liūdna, bet šiemet jau antrus metus iš eilės dėl pavojingos pandemijos susėsti prie balta staltiese apkloto stalo negalėjome, tačiau nuoširdžiausi linkėjimai, palaikymas ir šv. Kalėdų sveikinimai nuo mūsų šeimos nukeliavo pas gyvenimo į Širvintų globos įstaigas atvestus žmones. Stiprybės ir sveikatos, bendravimo ir žmogiškos šilumos visiems!“

Tradiciškai su nuoširdžiais sveikinimais – ir Kūčių stalo skanumynai – pyragėliai su grybais, aguonomis bei rėmėjų „SweetRoll“ specialiai šiai progai pagamintų gardėsių, kuriuos globos įstaigų gyventojams merė įteikė drauge su dukra Daniela ir sūnumi Dovydu.

Užs. Nr. 158.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)

4 Atsakymai į “Kūčių vakarą – merės šeimos staigmena globos įstaigų gyventojams”

 1. matau parašė:

  labai gerą merę mes išsirinkome. Vis delto demokratiniai tiesioginiai rinkimai yra daug geriau negu politinių klapciuku susitarimai. Nesuprantu , kodel po tiek metų vel demokratijai iskilo pavojus , o tiesioginiai merų rinkimai marinami.

 2. REKLAMA parašė:

  Kiti žmonės gerus darbus atlieka be reklamos, be komentarų, o mūsų merė be reklamos gyventi negali.
  Merė turi dirbti, nes ja pasitikėjo, kai kurie rajono žmonės. Toks žodis, kaip šaunuolė tinka iki mokyklinio amžiaus vaikams pagirti, o ne merės apibūdinimui.
  Čia yra susitikimas ne merės, o Živilės Pinskuvienės ir jos šeimos. Ir rėmėjai yra Živilės Pinskuvienės ir jos šeimos, o ne savivaldybės rėmėjai.

 3. g.v. parašė:

  Šaunuolė mūsų merė.

 4. Dainius Graužinis parašė:

  Gražus žestas. Norėtųsi iš kitų politikų irgi tai matyti. Juk reikia tiek nedaug.

Comments are closed.

scroll to top