Kovo 22 d. įvyko paskutinis 2019–2023 m. kadencijos Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis

Posėdžio metu pritarta Širvintų rajono savivaldybės mero 2022 m. veiklos ataskaitai, Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus ir Širvintų rajono savivaldybės administracijos 2022 m. veiklos ataskaitai, taip pat patvirtintos Širvintų rajono savivaldybės 2022–2024 m. strateginio veiklos plano ir viešojo sektoriaus subjektų grupės, Širvintų rajono savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos, Širvintų rajono savivaldybės socialinių paslaugų centro, Širvintų miesto ir rajono švietimo įstaigų, Širvintų sporto centro, Širvintų meno mokyklos, Širvintų rajono savivaldybės kultūros centro, Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešosios bibliotekos bei Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos 2022 m. veiklos ataskaitos.

Posėdyje pritarta ir sprendimams dėl Ingridos Baltušytės atleidimo iš Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pareigų bei Dovilės Audėjūtės atleidimo iš Širvintų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigų.

Paskutinio 2019–2023 m. kadencijos Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė padėkojo šios kadencijos nariams už bendrą ketverių metų darbą, ypač vicemerei Janinai Pažusienei, Administracijos direktorei Ingridai Baltušytei ir jos pavaduotojai Dovilei Audėjūtei. Nuoširdi padėka nuskambėjo ir Tarybos nariams, kuriems šios kadencijos posėdis buvo paskutinis – Alfonsui Romui Maršalkai, Daivai Puzinienei, Marijanui Bylinskiui, Vidmantui Mateikai, Ingai Matukaitei.

Nauja Širvintų rajono savivaldybės taryba priesaiką duos š. m. balandžio 18 d.

Užs. Nr. 45.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
3 (4 įvert.)

3 Atsakymai į “Kovo 22 d. įvyko paskutinis 2019–2023 m. kadencijos Širvintų rajono savivaldybės tarybos posėdis”

 1. gerbėja parašė:

  Šaunuolė mūsų merė. Visada su nuotaika, kantri ir atsakinga. Labai gerai, kad vėl ją išrinkome.

 2. SPEKTAKLIS parašė:

  Vakar savo laikraštyje buvo įdėti klausymai už kuriuos galėjai balsuoti apie opozicijos narius. Tai perkeltine prasme galima išversti ar yra kvailas, ar dar kvailesnis, ar visai kvailas. Mano žodžiai švelnūs, pagal tai, kokie iš tikrųjų buvo išsireiškimai.
  Žiūrėkite spektaklius. Artistai visą gyvenimą moka gražiai kalbėti, nusilenkti, juk iš to duoną valgo..

 3. birute parašė:

  mere labai graziai paskutini posedi pravede ir labai graziai visiems padekojo, buvo labai grazu, kelis kartus pabaigą ziurejau, nes labai grazu bvo ir mere graziai padekojo.

Comments are closed.

scroll to top