Kai ilgas ir gražus gyvenimas dovanoja ypatingą sukaktį

Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, vicemerė Janina Pažusienė ir Čiobiškio seniūno pareigas einanti Jovita Šakinytė aplankė ir su gražiu 90-uoju jubiliejumi pasveikino Strazdų kaimo gyventoją Viktoriją Ciesiūnienę. Energinga, rūpestinga, šviesia atmintimi ir atvirumu žavinti senolė, vos pamačiusi svečius, deda lazdelę į šoną ir skuba pasitikti. Džiaugiasi, kad ją gyvenimo kelyje lydėjo be galo geri, artimi žmonės.

Nors jau 12 metų, kaip miręs vyras, Anapilin išlydėti 2 iš 5 vaikų, V. Ciesiūnienė sako, kad širdyje jie visada gyvi, o gražiausi atsiminimai leidžia lengviau išgyventi dienas, kai pašlija sveikata ar liūdesys suspaudžia širdį.

Gyvendama drauge su viena iš dukterų, viena kitai padeda, rūpinasi, o gražiausios dienos būna tada, kai sulaukia dar dviejų dukrų, atvykstančių Širvintose ir Palangoje. Močiutė džiaugiasi, kad šeimoje jau užaugo 6 anūkai, auga 11 proanūkių, o lemtis leido sulaukti net proproanūkytės.

Apjuosusi jubiliatę simboline austa juosta, įteikusi gėlių, merė Ž. Pinskuvienė linkėjo šiltų ir jaukių artėjančių švenčių, sveikatos ir gražių dienų, nenustoti šypsotis ir dalintis su artimaisiais savo išmintimi, patirtimi bei gyvenimo džiaugsmu. Sulaukti 100 metų? Taip. Ir kartu švęsti. Taip senolė Viktorija sutarė su mere, kuri turėjo pasižadėti pasidalinti savo sveikata ir energija.

Užs. Nr. 151.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top