Jauki jaunimo diskusija prie arbatos puodelio su Širvintų rajono savivaldybės valdžios atstovais

Spalio 26 d. naujai išrinkta Širvintų jaunimo reikalų taryba susirinko su valdžios atstovais – Savivaldybės vadovėmis ir Tarybos nariais.

Susitikimo metu jaunimas prisistatė, atstovavo savo gimnazijoms ar organizacijoms, uždavė rūpimus klausimus: kokia merės darbotvarkė? Kaip kovojama su stresu, jei poilsiui neturi nei vakarų, nei savaitgalių? Ar suaugusieji žino, kokia pagrindinė jaunimo problema?

Į tiek ir į daug daugiau klausimų jaunimui prie arbatos puodelio atsakė Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, vicemerė Laima Versekėnaitė, Administracijos direktorė Ingrida Baltušytė, jos pavaduotoja Dovilė Audėjūtė, Tarybos nariai Dalia Taparauskienė, Janina Pažusienė, Simas Buinickas, Živilė Jankauskaitė-Turkmen, jaunimo specialistės.

Savivaldybės merė džiaugiasi, kad naujojoje Širvintų jaunimo reikalų taryboje – mokiniai iš visų rajono mokyklų, ne tik iš miesto.

„Buvo svarbu išgirsti pritarimą vykdomoms prevencinėms programoms, kovai su rūkymu, alkoholiu, narkotikais. Šioje kovoje esame vienoje barikadų pusėje! O pagrindinę jaunimo problemą, pasirodo, aš žinau! Jaunimui nėra ką veikti. Bėda tik ta, kad už jus, mieli mūsų jauni žmonės, joks suaugęs tikrai nieko nenuveiks. O ką veikti Širvintose ir Širvintų rajone išvardinome punktų tiek, kad rankų pirštų neužteko. Taigi, tik naudokitės galimybėmis, padėkite į šoną mobiliuosius ir kurkite, eikite, dalyvaukite, sportuokite, grokite“, – sako merė Ž. Pinskuvienė.

Užs. Nr. 185.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top