Išleistuvių šventės Gelvonų ir Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijose

Išleistuvių šventė Gelvonų gimnazijoje – ypatinga visai bendruomenei – ir 31 abiturientui, šiandien savo rankose laikančiam brandos atestatą, jų šeimos nariams ir visai mokyklos bendruomenei.

Džiugu, kad kartu su jaunimu, šiandien brandos atestatai įteikti ir 18 suaugusiųjų.

Gimnazija didžiuojasi, kad šių metų aukščiausią rusų kalbos egzamino rezultatą pelnė abiturientė Liucina Osinska.

Gelvonų gimnazijos išleistuvių iškilmėse dalyvavo, abiturientus ir mokytojus sveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Jonas Pinskus, įteikęs simbolines dovanas šimtukininkei Liucinai, jos rusų kalbos mokytojai Reginai Miknevičienei, pasveikinęs konkursą laimėjusią naująją Gimnazijos direktorę Sondrą Bartulienę ir visą pedagogų kolektyvą.

„Tegu ši pabaiga tampa nauja pradžia. Sveikindama Jus visus, noriu palinkėti auginti ir puoselėti savo svajones, per gyvenimą žengti pasitikint savimi.

Linkiu, kad gimnazijoje įgytos žinios, patirtis, sutikti žmonės paliktų ne tik gražius prisiminimus, bet būtų tvirtas pamatas, ant kurio statysite savo naują gyvenimą, priimsite svarbius sprendimus, įgyvendinsite svajones,“ – susirinkusius šventėje sveikino Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, drauge su vicemere Janina Pažusiene ir Gelvonų gimnazijos direktore įteikusios brandos atestatus.

Merė įteikė Savivaldybės įsteigtą paskatinimą šimtu balų valstybiniame egzamine įvertintai Liucinai Osinskai, padėkojo jos mokytojai, tėveliams.


Širvintų jaunimo sodas.

73-oji Širvintų Lauryno Stuokos-Gucevičiaus gimnazijos abiturientų laida.

„Džiaugiuosi, kad būtent čia šiandien kartu su Gimnazijos direktore Audrone Buziene įteikėme brandos atestatus. Kad galėjau padėkoti didelį darbą atlikusiems mokytojams, tėvams, pasidžiaugti pasiektais puikiais rezultatais, žinoma, ir aukščiausiais įvertinimais, bei palinkėti toliau tobulėti siekiant aukščiausių tikslų.

Abiturientams – tai užbaigtas ilgas ir įvairiaspalvis gyvenimo etapas ir naujo – pasirinkimų bei pokyčių meto pradžia. Jų tėvams – suvokimas, kad vaikai užaugo ir yra pasirengę ieškoti savo gyvenimo kelio.

Jaudulio, džiaugsmo ir daugybės emocijų, naujų svajonių kupina išleistuvių diena.

Mokytojams ir gimnazijai – dar viena užauginta, išauklėta ir išleidžiama į platųjį pasaulį abiturientų laida, su kuria teko pereiti ne tik mokslo, žinių, buvimo kartu kelią, bet ir įveikti pandemijos iššūkius, įprasti prie nuotolinio darbo“ – mintimis dalinosi Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė.

Džiaugsmingiausi sveikinimai ir apdovanojimai – 73-osios Gimnazijos laidos šimtukininkams, jų tėveliams bei mokytojoms.

Tradiciškai kartu su simbolinėmis dovanomis šiems abiturientams įteikti ir Savivaldybės tarybos sprendimu įsteigti piniginiai paskatinimai.

Aukščiausią įvertinimą už lietuvių kalbos ir literatūros egzaminą gavo Paulė Vinčaitė, Austėja Lebedinskaitė, Justė Šimonytė, mokytoja metodininkė Edita Rutkauskienė.

Anglų kalbos egzaminą 100 balų išlaikė Justė Šimonytė, vyr. mokytoja Lada Kriščiūnienė.

Informacinių technologijų egzaminą 100 balų išlaikė Lukas Voveris, mokytoja metodininkė Lina Janickaitė.

Lukui vieninteliam Širvintų rajono abiturientui įteiktas brandos atestatas su pagyrimu, nes visus valstybinius brandos egzaminus jis išlaikė aukštesniais nei 86 balai rezultatais!

Augdami ir bręsdami Širvintų krašte jauni žmonės mokosi rinktis, mąstyti, priimti sprendimus. Draugai, laisvalaikio užsiėmimai, mokomieji dalykai, egzaminai…

Būtent abiturientai pasirinko ir vietą savo išleistuvėms – Jaunimo sodą.

Merė Živilė Pinskuvienė džiaugėsi, kad „šioje abiturientų laidoje buvo daug jaunuolių, pasirinkusių savanorystę. Esu dėkinga už šaunią jų veiklą ir entuziazmą. Širvintose jų labai trūks, tačiau tikiu, kad įgyta savanorystės patirtis atvers daugybę pasirinkimų ir pravers bet kurioje srityje, o jų pavyzdžiu paseks ir jaunesni gimnazistai“.

Visiems savanoriams Širvintų r. savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė su vicemere Janina Pažusiene įteikė ne tik padėkas, bet ir specialius Širvintų r. savivaldybės „Ačiū“ ženklelius, priminsiančius ir smagias, ir sudėtingas savanorystės akimirkas, darbą vakcinacijos akcijose, renginiuose ir kt.

Kiekviena pabaiga yra ir kažko naujo pradžia. Tad kuo geriausios sėkmės aukštai keliant sparnus į ateitį!

Užs. Nr. 87.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+