Įsibėgėjęs balandis pažėrė ne tik šildančių saulės spindulių, bet ir garbingų jubiliejų!

Drauge su sugrįžtančiais paukščiais ir pavasario šiluma į Širvintas atkeliavo gražus jubiliejus – balandžio 10 dieną garbingą 90-metį pasitiko Janina Vaitkevičienė!

Saulėtą antradienį jubiliatės pasveikinti nuvyko Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė drauge su Širvintų seniūnijos seniūne Rima Jasevičiene.

Apjuosusios sukaktuvininkę simboline austa juosta, viešnios įteikė jai puokštę gėlių ir glėbį nuoširdžiausių palinkėjimų: sveikatos, ramybės, Dievo palaimos, dar daug šviesių dienų artimųjų apsuptyje!

Iš Kantrimiškio kaimo kilusi ir ilgą laiką Puorių paukštyne dirbusi Janina šiandien mėgausi užsitarnautu poilsiu sūnaus namuose.

Iki šiol mezganti močiutė visą šeimyną – sūnų, dukrą ir keturis anūkus – aprūpina savo mezginiais, į kuriuos sudeda tiek daug meilės ir šilčiausių minčių!

Dar vienas gražus 90-metis balandžio 10 dieną atkeliavo į Jauniūnų kaime gyvenančios Irenos Skėberienės kiemą.

Nešinos simboline austa juosta ir gėlėmis sukaktuvininkės pasveikinti suskubo Širvintų rajono savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė ir Jauniūnų seniūnijos specialistė Diana Jacyno-Sperskė. Sveikindamos jubiliatę nuoširdžiai linkėjo dar daug pavasarių, dosnių tvirtos sveikatos, artimųjų juoko, bendravimo džiaugsmo ir dvasios ramybės.

Šviesi ir geromis emocijomis spinduliuojanti Irena jaunystėje dirbo pradinių klasių mokytoja. Du sūnus užauginusi, dviem anūkėmis apdovanota ir trimis proanūkiais besidžiaugianti močiutė labiausiai mėgsta leisti laiką su mylima šeima, spręsti kryžiažodžius ir skaityti knygas. Sakosi, per savo gyvenimą tikrai bus perskaičiusi visas Jauniūnų kaimo bibliotekoje esančias knygas!

Paprašyta atskleisti ilgo gyvenimo paslaptį 90-metė šypsodamasi atviravo, kad jos šeima pasižymi ilgaamžiškumu. Tai girdėdama merė pažadėjo 100-ojo Irenos jubiliejaus proga atvykti jos pasveikinti drauge su linksma kapela!

O šis jubiliejus ypatingas dar ir tuo, kad sukaktuvininkė sulaukė iš karto dviejų seniūnių viešnagės bei sveikinimų!

Balandžio 12 dieną savo 90-metį paminėjo Filomena Juzėnienė. Kilusi iš Karališkių kaimo, Gelvonų seniūnijos, ji šiandien gyvena Čiobiškyje pas dukrą, todėl savo gimimo dieną sulaukė dvigubo dėmesio – jos pasveikinti suskubo Gelvonų seniūnijos seniūnė Rima Jasevičienė ir Čiobiškio seniūnijos seniūno pareigas einanti Jovita Šakinytė.

Apjuosusios sukaktuvininkę Širvintų rajono savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės dovanota simboline austa juosta ir perdavusios šilčiausius merės sveikinimus, jos linkėjo jubiliatei Dievo palaimos, sveikata ir ramybe alsuojančių pavasario dienų!

Su atvykusiomis viešniomis aktyvi ir linksma Filomena pasidalino savo gyvenimo džiaugsmais – begaline meile dviem sūnums ir dukrai, septyniems anūkams ir net aštuoniems proanūkiams! Nusikėlė į prisiminimus to laiko, kada dirbo kolūkyje brigadininke… Ir leido pasigrožėti savo gyvenimo vaisiais – nuostabiais rankdarbiais, kuriuos siuvinėjo, nėrė ir mezgė, kol leido sveikata. Moteris atviravo, kad šiuose darbuose atsispindi jos pomėgiai – uogavimas, grybavimas, meilė šeimai ir gyvenimui.

Tvirtos sveikatos, artimųjų dėmesio ir širdį šildančių prisiminimų Filomenai!

Užs. Nr. 53.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
2 (1 įvert.)
scroll to top