Informacija Širvintų turgavietės prekybininkams ir pirkėjams!

(Ne)tvarka prie turgavietės. Ypač savaitgaliais, kai suvažiuoja daug prekybininkų ir plūsta pirkėjai.

Tuomet tiek Plento gatvės šalikelėje, tiek įvažiavime į autobusų stoties teritoriją juda kruta tikras pėsčiųjų-automobilių skruzdėlynas.

Be jokių taisyklių. Kas kaip išmano.

Paprastas, ūkiškas LAIKINAS sprendimas, užtikrinant eismo saugumą ir prekybos tvarką:

• Išasfaltuotas visas įvažiavimas ir aikštelės dalis, priklausanti Savivaldybei (likusi dalis yra privati nuosavybė).
• Subraižytos stovėjimo vietos, skirtos tvarkingai sustatyti prekybininkų transportą (nuo įvažiavimo iš Plento gatvės iki įėjimo į turgų, vejos zonos).
• Atskirta aikštelė, skirta atvykstantiems pirkėjams, nuo autobusų stoties teritorijos.

Taip sprendžiama ir pėsčiųjų perėjos ties turgaviete nebuvimo problema. „Deja, Plento gatvė yra regioninis kelias, priklausantis Lietuvos automobilių kelių direkcijai, į kurią ne kartą buvo kreiptasi dėl pėsčiųjų eismo saugumo, nes žmonės, pasistatę automobilius sutvarkytoje aikštelėje prie „Eurostandarto“ prekybos centro, į turgų dažniausiai eina tiesiai, nepaisydami kelių eismo taisyklių. Tačiau direkcijos pozicija yra tokia, kad perėja ten negali būti įrengta, o pėstieji turėtų gatvę kirsti perėja, esančia ties autobusų stotimi“, – sako Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, akcentuodama, kad bet kokiu atveju sulaukus ES finansavimo, anksčiau ar vėliau didysis turgavietės įrengimo projektas bus įgyvendintas ir šios problemos bus sprendžiamos kompleksiškai, o šie darbai reikalingi kiek įmanoma pagerinti situaciją šiuo momentu.

Užs. Nr. 63.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
2 (1 įvert.)
scroll to top