Igno Šeiniaus premijos laureatai – tautodailininkė Joana Zinkevičienė ir Širvintų rajono visuomeninės jaunimo ir moksleivių organizacijos dailės galerija „Vieversys“

Vasario 25 d. Širvintų r. savivaldybės tarybos posėdyje vienbalsiai patvirtintu sprendimu Nr. 1–10 2021 m. Igno Šeiniaus premija skiriama:

Tautodailininkei Joanai Zinkevičienei – už reikšmingą liaudies meno tradicijų puoselėjimą ir Širvintų krašto garsinimą Lietuvoje. Surengusi ne vieną personalinę parodą, yra aktyvi rajono tautodailininkų bendruomenės narė, nuolat dalyvauja ir savo darbus pristato Adomo Varno, Monikos Bičiūnienės premijų parodose, tapytojų pleneruose. 2007, 2018 m. Joana Zinkevičienė pelnė Geriausio Vilniaus apskrities liaudies meno meistro vardo apdovanojimą konkursinėje parodoje „Aukso vainikas“, penkis kartus tapo II ir III vietos laimėtoja.

Širvintų rajono visuomeninės jaunimo ir moksleivių organizacijos dailės galeriją „Vieversys“ (steigėjos mokytojos Stasė Rulevičienė ir Aldona Ragelskienė) – už nuopelnus organizuojant kūrybinę jaunimo, moksleivių ir suaugusiųjų veiklą, kuriant vieningą dailinio ugdymo sistemą Širvintų rajone, Širvintų krašto garsinimą Lietuvoje ir už jos ribų (nuo 1999 m. dalyvavo regioniniuose, respublikiniuose konkursuose, tarptautiniuose projektuose, iliustravo knygas ir kt.).

„Nuoširdūs sveikinimai šių metų Igno Šeiniaus premijos laureatėms – mūsų krašto kūrėjoms, moterims, garsinančioms Širvintų vardą savo darbais, kūryba, švietėjiška veikla, savo mokiniams suteiktais sparnais!“ – premijos laureates pasveikino Savivaldybės merė Živilė Pinskuvienė, palinkėjusi, kad ši premija ne tik įprasmintų nueitą kelią, pasiekimus ir laimėjimus, bet ir skatintų toliau kurti, imtis naujų idėjų bei iniciatyvų.

Dėl pandemijos ir karantino iškilminga premijos įteikimo ceremonija planuojama Širvintų miesto šventės metu liepos mėnesį.

Užs. Nr. 20.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top
+