Garbingą jubiliejų paminėjo Elena Strazdienė

Alyvomis ir vasariniu lietumi kvepiančią birželio 15-ąją garbingą jubiliejų paminėjo Gelvonų seniūnijoje esančio Kaliakiemių kaimo gyventoja Elena Strazdienė. Su ypatingu 90-mečiu Elenos pasveikinti tądien vyko Gelvonų seniūnės pareigas einanti Rima Jasevičienė kartu su Savivaldybės merės padėjėja Vaida Valkauskiene.

Gražiai išpuoselėtoje aplinkoje svetingai Elenos ir jos dukters sutiktos viešnios apjuosė jubiliatę simboline juosta ir, perdavusios Savivaldybės merės Živilės Pinskuvienės sveikinimus, linkėjo senolei stiprios sveikatos, neblėstančios artimųjų šilumos ir dar daug nuostabių, ramių gyvenimo akimirkų.

Ir nors metų tėkmė papuošė veidą raukšlėmis, o į rankas įspraudė lazdelę, jubiliatė tebespinduliuoja gyvybingumu, šiluma, žvalumu ir jautrumu. Gausybėje renginių jaunystėje dalyvavusi senolė iki šiol mėgsta keliones ir domisi rajono naujienomis, todėl pokalbis su viešniomis buvo įdomus ir turiningas.

Pasveikinta močiutė atviravo su nekantrumu ir džiaugsmu laukianti artėjančio savaitgalio, kada su pačiais artimiausiais žmonėmis atšvęs savo garbingą jubiliejų, nes juk brangiausia dovana – tai dviejų dukrų rūpestis, trijų anūkų dėmesys ir trijų proanūkių krykštavimas.

Užs. Nr. 68.

Sending
Skaitytojų įvertinimas
0 (0 įvert.)
scroll to top